Izklaide: VAKARA ZIŅAS. Marija Naumova Parīzē dzīvo blakus cietumam 3 komentāri
 
Izklaide

VAKARA ZIŅAS. Marija Naumova Parīzē dzīvo blakus cietumam

 
F64

Šarmantā latviešu dziedātāja Marija Naumova kopš 2008. gada par savām mājām sauc gan Latviju, gan arī Franciju. Viņa periodiski dzīvo gan vienā, gan otrā valstī. Tik ilgus gadus mītot ārpus Latvijas, cilvēki bieži vien pārņem vietējo paradumus, izturēšanos un kultūru. Sarunā ar »Vakara Ziņām« Marija uzticēja mums savu stāstu par dzīvi Francijā.

Dakteris numurs viens - vīns

«Francija man joprojām ir otrās mājas. Tādēļ ar ģimeni ik pa laikam braucam un tur dzīvojam,» par dzīvi Parīzē precizē dziedātāja.

«Patiesībā kafiju un kruasānu viņi atļaujas lēni un nesteidzīgi baudīt tikai brīvdienās. No francūžiem mana ģimene ir pārņēmusi smaidu, mūziku, kā arī salātu ēšanas tradīcijas, bet kafiju gan tikpat kā nedzeram. Franču mūzikā atšķirībā no latviešu mūzikas valda brīvība. Brīvība ir ne tikai mūzikā, bet arī skatuves tērpos. Dažreiz es pat vēlētos, lai mūziķi tērptos elegantāk. Jā, elegance ir atrodama franču zīmola «Chanel» darinājumos, bet ne Parīzes iedzīvotāju ikdienā.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [3]
#
vau 20.oktobris 2017 10:28 atbildēt
Tak jau teica,ka esot pārcēlusies uz LV,jo bērnu skolā sāk iet LV.Viņas bulīts vīrs francijā nemaksā nodokļus,fiktīva firma,ja pareizi atminos,tad kaut kas ar Baltkrieviju bija saistīts,pret saviem autobusa šoferiem izturās necienīgi,reizēm nākās dzīvot viņiem,kā bomžiem,negulētām naktīm jāsēžās pie stūres,jābrauc kalnos.Nauda jau nesmird,lai,kā arī viņa nopelnīta!!!!!
 
#
Jānis Valžānis 20.oktobris 2017 7:23 atbildēt
kas par cietumu? tas kur uzturējās dižais Balzaks vai tas no kura izmuka Tenardjē ??/
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers