Izklaide: VAKARA ZIŅAS: Ušakovi apsver domu par otru bērnu 75 komentāri
 
Izklaide

VAKARA ZIŅAS: Ušakovi apsver domu par otru bērnu

 
Kaspars Krafts, F64 Photo Agency

Rīgas mērs Nils Ušakovs (41) teju ikdienu saņem pārmetumus par ielu remontiem un nesakārtotu Rīgu, ik uz soļa jūtams arī konkurentu spiediens, skandāli un sazvērestības teorijas, lai ko tādu paciestu, ir jābūt pamatīgiem dzelzs nerviem. Atbalstu šajā saspringtajā situācijā viņam sniedz ne tikai četrkājainie murrātāji Kuzja un Muris, bet arī sieva Iveta Strautiņa-Ušakova (39). Pāris šobrīd audzina abu kopīgo dēlēnu Tomu, taču apsver domu arī par otru bērniņu.

- Vai nepabeigto ielu remontu dēļ jūsu stress ir tik ļoti palielinājies, ka esat gatavs vēlās vakara stundās doties ielās un pats likt bruģi ietves malās?

- Stress manā darbā ir ikdiena. Ja gribi strādāt bez stresa, tad jāiet strādāt uz Emīla Dārziņa mūzikas skolu. Bet ielu remonti tik tiešām dažkārt ir arī naktīs, dažus darbus ir iespējams veikt tikai tumšajā diennakts laikā. Patiesībā neviena liela pilsēta nevar atļauties remontēt ielas tikai dienas laikā. Ja pilsētā ir tikai divas ielas un trīs mājas, tad ir savādāk. Diemžēl jebkurš remonts ir saistīts ar neērtībām, mūsu pienākums, to pēc iespējas ātrāk atrisināt, strādājot arī naktīs.

Pilnu interviju ar Rīgas mēru lasi jaunākajā žurnāla "Vakara Ziņas" izdevumā, www.vz.lv

Komentāri [75]
#
Abrams 25.septembris 2017 10:43 atbildēt
Kāpēc virtuves vai guļamistabas sarunas jāizplata ēterā? Stulbi, vienkārši stulbi!
 
#
x 25.septembris 2017 10:25 atbildēt
vai par to jāzin /vai jāprasa atļauja/ visai Latvijai?
 
#
g 25.septembris 2017 10:11 atbildēt
kāds vārds diez būs otram bērnam. moš būs tāpat kā muris un kuzja, lai uzkrītoši uzsvertu "saskaņu starp latviešiem un krieviem". man jau vispār šķiet, ka latviešu sieva viņam piespēlēta, lai arī letiņi iemīlētu ušakovu, jo viņš taču ir arī par latviešiem un multinacionala gimene utt. var jau but, ka tā ir viena vienīga sazvērestības teorija. bet katrā ziņā, zinot ar kadam metodēm krievija īsteno savu politiku sev interesējošās teritorijās ir jāatzīst ka teorētiski ir iespējams, ka tas viss ir organizēts šim mērķim (piesoli piķi sievietei, plus vel popularitate, virietim kas tur ko neuztaisit bērnus) un jāatzīst ka pie esošajiem apstākļiem (saskaņas cīņa par varu, krievijas politiku post padomju valstis) tā būtu pat diezgan loģiska un efektīva PR metode. plus vel interesanti, ka 2014.gadā sākās donbasa stāsts. aprīlī šķiries ar iepriekšējo un pēc nepilna gada jau bērns ar citu un viss uz urrā. straujšs cilvēks laikam.
 
#
aina 25.septembris 2017 9:04 atbildēt
Kāpēc man būtu jāzina?
 
#
Latvija un Rīga brūk 25.septembris 2017 8:38 atbildēt
"SASKAŅA" = Latvijas lāsts , kas radies , pateicoties sīkajām partijām ,ko pierāda Rīgas Dome.
 
Skatīt visus 75 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers