Izklaide: VAKARA ZIŅAS. 10 lietu, kas raksturo Samantu Tīnu 14 komentāri
 
Izklaide

VAKARA ZIŅAS. 10 lietu, kas raksturo Samantu Tīnu

 
Ingrīda Punka

Šķiet, ka dziedātāja Samanta Tīna šovasar ir visur – te viņa reklamē Latvijas tūrisma maršrutus, te laiž klajā jaunu dziesmu un videoklipu, te uguņo uz skatuves režisora Zigurda Neimaņa brīvdabas izrādē «Trīs musketieri», piedalās kulinārijas šovā un sniedz TV intervijas, kā arī līdztekus šīm aktivitātēm muzicē kaimiņzemē – Lietuvā. Meitene – viesulis! Lūdzām dziedātājai atklāt desmit lietu, kas visspilgtāk raksturo viņas personību.

Spītība

Dziedātāja Samanta Tīna ir bijusi spītīga jau kopš bērnības. Kādā no intervijām viņa stāstīja - ja kāds no mācību priekšmetiem nav padevies, viņa varējusi sēdēt pie grāmatām līdz vēlam vakaram vai rītausmai. Arī TV šova «O!Kartes akadēmija» laikā, kad iepazinām Samantu Tīnu kā ugunīgu sarkanmati, viņa nepadevās pat tad, kad atradās uz izbalsošanas sola. Pateicoties spītam un cīņas sparam, viņa uzvarēja.

Mērķtiecība

Samanta ir ne vienu vien reizi minējusi, ka bērnībā sapņoja kļūt par dziedātāju un klusībā apbrīnoja slavenības uz žurnālu vākiem. Soli pa solim, neatlaidīgi mācoties un strādājot, viņai izdevies piepildīt bērnības sapņus. Ņemot vērā dziedātājas attieksmi pret darbu un mērķtiecību, Samanta joprojām turpina pārsteigt savus klausītājus un neapstājas pie sasniegtā.

«Samsung» telefons

Šī zīmola telefoniem dziedātāja ir tik uzticīga, ka nespēj iedomāties, kam būtu jānotiek, lai viņa iegādātos «iPhone». Gadiem ilgi tieši «Samsung» telefons ir bijis dziedātājas līdzgaitnieks. Samanta Tīna nupat kā ir arī nodevusi klausītājiem dziesmu «Es - telefons» un atzinusi, ka ik rīts viņai sākas ar telefonu rokās.

Četrkājainais mīlulis Skarabejs

Čivavas šķirnes suņukam jau ir septiņi gadi. Dziedātājas mīlulim ir dots vārds Skarabejs, iedvesmojoties no Senās Ēģiptes mitoloģijas. Skarabejs ir vabole, kas Ēģiptē ir dieva Hepera simbols un atveids. Hepers šīs tautas mitoloģijā ir neredzamais radīšanas spēks, kas virza Sauli debesīs. Ēģiptiešiem skarabejs ir arī veiksmes un laimes talismans. Un mazais drosmīgais suņuks ir Samantas Tīnas uzticamais veiksmes talismans jau septīto gadu. Reiz mazais draugs bija pazudis, un tad viņa meklēšanā iesaistījās visa Latvija, jo informācija par pazudušo suņuku bija ievietota ziņu portālos.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [14]
#
Neiecietīgā 22.augusts 2017 7:14 atbildēt
Cik Jūs visi esat skaudīgi un nenovīdīgi! Var cilvēks nepatikt, bet vai tāpēc vajag tā pazemot? Uzrakstiet par saviem sasniegumiem, varbūt arī Jūs tad varēs nolikt. Bet vai tādu Jums vispār ir?
 
#
andis 21.augusts 2017 23:00 atbildēt
Cik var rakstīt par šo TIZLENI !!!!!
 
#
silvija 21.augusts 2017 17:38 atbildēt
Samantu Tinu vajaga uzlikt mana darza par putnu biedeklu ,tur vinas ista vieta ,nevis reklamet ka slavenibu ! Arko vina ir slavena ? Ar sava purna skobisannu ,pilnigs merkakis !
 
#
pretīga beibe 21.augusts 2017 14:27 atbildēt
izskatās atbaidoši
 
#
ml 20.augusts 2017 21:58 atbildēt
samanta tīna - uzpumpētas silikona lūpas un nekāda balss. Pavisam neinteresanta, tukša persona.
 
Skatīt visus 14 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers