Izklaide: VAKARA ZIŅAS. Andris Kivičs: Vakaros stāstu meitām pasakas! 7 komentāri
 
Izklaide

VAKARA ZIŅAS. Andris Kivičs: Vakaros stāstu meitām pasakas!

 
Ilze Zvēra/F64

Andris Kivičs (40) šovasar kļuvis par restorāna «Sunset Lounge Riga» pasākumu radošo vadītāju un atzīst, ka tik daudz kā šajā vasarā vēl nekad nav strādājis. Turklāt laiku atrod arī ģimenei un trim bērniem. Pavisam drīz «RīgaTV24» skatītāji atkal varēs sekot līdzi Andra vadītajam sarunu raidījumam «Rampas ugunis».

Neinteresē, cik bieži citi precas un šķiras

«Šobrīd ļoti daudz strādāju. Jūlijā bija 24 koncerti. Viena mēneša katrā nedēļas nogales dienā man bija pa trim koncertiem. Es pat neesmu pamanījis, ka vasara nav atnākusi, jo visu laiku ir daudz darāmā. Atklāšu, ka esmu zaudējis nevainību, kļūstot pirmo reizi mūžā par izklaides pasākumu organizatoru «Sunset Lounge Riga» restorānā. Pats pirmais pasākums, ko organizēju, ir restorāna gada jubileja. Mani var apsveikt ar jaunu darbu. Tik čakli kā tagad neesmu strādājis nekad mūžā. Jau 28. augustā atsāksies arī raidījuma «Rampas ugunis» jaunā sezona. Kādu laiku man vajadzēja pauzi, lai varētu turpināt vadīt «Rampas ugunis». Nekad nebiju iedomājies, ka klausīšanās un klusēšana ir tik nopietns darbs. No vienas puses, pēc stundu ilgas sarunas ar viesi es jūtu saviļņojumu, bet, no otras puses, spēka izsīkumu. Es uzdodu tikai tos jautājumus, kas mani interesē, jo tas ir vienīgais veids, kā klausīties otrā. Mēs tikai pēc pirmajiem 100 raidījumiem sapratām, ka esmu sava viesa skolnieks un persona, kas ir ieradusies raidījuma «Rampas ugunis» studijā, ir mans skolotājs. Piemēram, nerunāt ar balerīnu par baletu, bet gan boksu. Reiz skatītāji bija izbrīnīti par to, ka aktieris Jānis Skanis stundu norunāja par augstlēkšanu, kas nevienam pat prātā nevarētu ienākt. Man ir interesanti uzzināt, kā cilvēks var iemācīties ķīniešu valodu un no Latvijas pārcelties dzīvot uz Ķīnu. Man pašam ir raiba dzīve, tādēļ tas, cik bieži citi precas un šķiras, mani neinteresē,» stāsta Andris Kivičs.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [7]
#
liekulīgais dežūrsmaidels 14.augusts 2017 12:34 atbildēt
kivič vispār ir pļāpa
 
#
Aina 14.augusts 2017 9:59 atbildēt
Patīk raidījums, vienmēr skatos.
 
#
ita 14.augusts 2017 9:28 atbildēt
Jau sabijos, ka Rampas ugunis būs pavisam beigušās. Ļoti interesants formāts izveidojies, kas patīk skatītājiem un arī intervējamie bieži saka- citur nebūtu gājis runāt. Neviens netiek aizvainots, nav strīdu, viss notiek ar cieņu un ieinteresētību. Ne vienmēr visu skatos, reizēm sarunu tēma neinteresē, bet gandrīz vienmēr apskatos, kurš atnācis .Arī producents malacis. Tikai nesaprotu, ka Ķīvičam ar kaklu, jau gribējās medu sūtīt.
 
#
Maija 14.augusts 2017 7:07 atbildēt
Foršs džeks! Un mūzika, kas uzrunā!
 
#
Anna 13.augusts 2017 23:33 atbildēt
Ļoti simpātisks kā vadītājs ,Rampu ugunīs, un vispār lielisks tētis!!!Lai veicas arī turpmāk!!!!
 
#
? » Anna 14.augusts 2017 2:56 atbildēt
Annai vajag spermas donoru ?
 
Skatīt visus 7 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers