Izklaide: SAVIĻŅOJOŠI: Puisis interesanti un pavisam negaidīti Mežaparkā bildina savu meiteni 4 komentāri
 
Izklaide

SAVIĻŅOJOŠI: Puisis interesanti un pavisam negaidīti Mežaparkā bildina savu meiteni

 
Ekrānšāviņš

Internetā cilvēki dalījušies ar interesantu video, kurā puisis pārsteidzis savu meiteni ar bildinājumu.

"Laiciņu atpakaļ es izdomāju, ka mēs viens otram varētu sagatavot vairākus jautājumus, uz kuriem sniegt fiksās atbildes (kā nu kuram tas sanāk). Kopīgi izdomājām, ka varētu to arī nofilmēt.

Rūdim jautājumus uzdevu, nofilmējām mājās, un tad Rūdis mazliet vilcinājās un aptuveni pēc nedēļas (dienu pēc manas dzimšanas dienas), kad braucām ar riteņiem uz Mežaparku, teica - uzfilmēsim šodien! Pilnīgi neko nenojausdama, nodomāju OK.

Izbraukājuši un atpūtušies visu dienu, dienas otrajā pusē, pa ceļam uz mājām, Rūdis saka, ka jāatrod smuka vietiņa, kur uzfilmēt jautājumus (pie sevis nodomāju- kāda starpība, smuka vai parasta..) Iebraucām Mežaparka skatuves laukumiņā- būs īstā, sēdies te, filmējam. Jautājumi nopietni, nenopietni, smieklīgi, jocīgi un beigas, nu beigas ir interesantas," situāciju izskaidro bildinatā Zane.

Un viņa teica JĀ! from Zane Gauruča on Vimeo.

Komentāri [4]
#
es 9.augusts 2017 20:04 atbildēt
nav saviļņojoši, nav
 
#
x 9.augusts 2017 14:12 atbildēt
Kas ko bildina
 
#
Adel 9.augusts 2017 13:53 atbildēt
Man gan visadi losi portalos piesienas bet es vinus nicinu..man patik tikai viens komentetajs.viselcaks..bet vinu apollo zidportals izeeda.apollo ir viens no lielakakiem propasgandas un etcniskaa naida kurinatajiem.tur loti pretiga atmosfera un attieksme pret krieviem.es tur.vairs neiegriezos jo apollo smird ka ateja.ati msna draiga.viselcaka tur vairs nav.
 
#
Adel 9.augusts 2017 13:48 atbildēt
Loti skaista vieta bildinajumam..milestiba ir skaista ja ta ir abpusejja..lai abiem veicas.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers