Izklaide: VAKARA ZIŅAS: Santas Zāmueles biznesam vīrs atvēl pusmiljonu 6 komentāri
 
Izklaide

VAKARA ZIŅAS: Santas Zāmueles biznesam vīrs atvēl pusmiljonu

 
F64

Viens no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem baņķieris Oļegs Fiļs pērnā gada nogalē dāsni atbalstījis mīļotās sievas sabiedrības dāmas un vīna ekspertes Santas Kristiānas Zāmueles (39) uzņēmumu SIA «Lion and Rockstar», kas latviski tulkojams kā «Lauva un rokzvaigzne».

Santas Kristiānas Zāmueles uzņēmums oficiāli reģistrēts 2013. gada 11. oktobrī, kad viņa vēl bija žurnāla redaktore un pasākumos kā dīdžejmeitene rūpējās par muzikālo noskaņu, kā arī nebija satikusies ar savu ietekmīgo vīru. Zāmuele un Fiļs pēc gadu ilgas draudzības gredzenus mija pērnā gada 1. oktobrī Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas Romas katoļu baznīcā. Uzņēmumu reģistra pērnā gada izziņa vēsta, ka novembrī Santas Zāmueles uzņēmuma SIA «Lion and Rockstar» kapitāldaļas palielinātas par iespaidīgu naudas summu - 423 000 eiro. Turklāt kā jauno dzīvesvietu Zāmuele norādījusi kluso pilsētas centru, kas atrodas līdzās vīra vadītajai bankai «ABLV Bank». Un šajā rajonā dzīvo arī citas šīs bankas īpašnieku ģimenes. Pērnā gada nogalē publiskotajā miljonāru sarakstā piekto gadu pēc kārtas Latvijas 100 bagātāko cilvēku saraksta pirmajā vietā ierindojušies a/s «ABLV Bank» īpašnieki Oļegs Fiļs un Ernests Bernis. Fiļa bagātība mērāma 310 miljonos eiro. Zāmuele un Fiļs pēc kāzām noslēguši laulības līgumu, kas apliecina visas mantas šķirtību. Tiesa gan, Santa vairākās intervijās atzinusi, ka labi dzīvojusi arī pirms iepazīšanās ar Fiļu. Taču nu dzīves līmenis vēl vairāk uzlabojies. Un Santa var nodoties savam vaļaspriekam - vīnu izzināšanai.

Komentāri [6]
#
Jānis 18.oktobris 2017 7:59 atbildēt
Tā Santa vīnus izzin kopā ar citiem vīriešiem, nez kā Fiļs to pieļauj :D
 
#
gf 8.februāris 2017 19:00 atbildēt
''---Un Santa var nodoties savam vaļaspriekam - vīnu izzināšanai....''
vispār es arī brīvajā laikā dzeru alu..

Bet es to saucu vienkarši - nodoties dzeršanai! :)
 
#
Liga 8.februāris 2017 10:13 atbildēt
Viss skaidrs - lai nocopetu bagatu viru, jaizskatas pec kazas!
 
#
Karkuša un Hrjuša 8.februāris 2017 2:05 atbildēt
davaj, fiļka nezodz, ja ne- sodīsim.
 
#
POGARELOVS 7.februāris 2017 10:11 atbildēt
UZMANATIES CILVĒKI RĪGĀ SIRO ZAGLIS UZMETEJS APISĒJS PARAZITS SALDAVS VILNIS KADREIZ LAKOJA NAGUS GANIBU DAMBIS 19 ZAGLIS SALDAVS VILNIS PARVIETOJAS AR AUTO CHRYSLER GRAND VOYAGER APLIMETU SALDAVS VILNIS ZAGLIS UZMETEJS
 
Skatīt visus 6 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers