Izklaide: Zinātnieki: Vitamīnu lietošana ir naudas izšķiešana 26 komentāri
 
Izklaide

Zinātnieki: Vitamīnu lietošana ir naudas izšķiešana

 

Sintētisko vitamīnu lietošana ir naudas izšķiešana - tie nesniedz nekādu labumu cilvēka veselībai un dažos gadījumos pat var būt kaitīgi, secināts vadošu britu un amerikāņu medicīnas zinātnieku pētījumā.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [26]
#
Destroyer 11.augusts 2017 23:02 atbildēt
Neputojieties, raksts ir par pētījumu, kas veikts par pamatu ņemot viņu pilnvērtīgo uzturu, t.i. ASV, mūsu pilnvērtīgais uzturs ir atkarīgs no daudziem faktoriem, iespējām u.t.t. un arī tam ko mēs uzskatam savā prātā par pilnvērtīgu uzturu ! !
 
#
es 2.janvāris 2014 9:48 atbildēt
katram savs- piekritu-te vienam komentaram-neesam kloneti... ja sagurums -apedu ari kadu vitaminu, cik veikalos nav nezinamas partikas ar kimiju....aboli vien kadus miglojumus nepariet-pajautajiet DOBELES auglkopibas instituta biokimikiem-CIK REIZES TIEK SMIDZINATI ARZEMJU ABOLI? VISMAZ 12-16...LAI GLABATOS... labu apetiti!!! un berniem vel dodat tos.... tie ir tikai aboli- un ari parejie produkti ko ieved no arzemju regioniem- pasakiet ka var tik ilgi glabaties banani? kivi? kirsi? hurmas ...un t.t. vini visi ir apstradati ar kimiju- un ko mes dzeram -dzerienus ar visadam auglu garsam-kur no augliem nav absoluti neka- pats DONKASTERA stradaju limonades fabrika- 1 kg balta pulvera(abolu garsa)uz 3 tonnas udens daudzuma+kalcijs...un vel kautkas.... nu labi dzeriet=lai jums vitamini un veseliba!...neviena limonade,neviens gazetais dzeriens-kolas,spraiti- un t.t, nav dabisku produktu piedevas- tie kimisko savienojumu pulveri no ka to visu razo -krasas un t.t. un visas krasainas konfektes-pilni veikali tonnam.... nu labi...dodat berniem un dzerat edat pasi.... lai jums ,,veseliba,,... bet te vel apspriezat dabiskos produktus vitaminus--- ko perkat visos veikalos visus sos krasainos ,dzirkstosos SUDUS- ARI NOGALINAT TO DABISKO KAS JUSOS IR-pec gadiem 5-10 20...neraudiet ja mirsiet no audzejiem,aizkunga bojajumiem un t.t. -to sliktumu nejutisiet sodien-BET NAKOTNE ---NEIZBEGSIET NO TAA....
 
#
?// 21.decembris 2013 18:30 atbildēt
Musu uzturs jau vismaz gadus 30 nav pilnvertiigs, jo lielaa tautas dala jau tikai atbalsta lielveikalus, kur tadaa, kaa Maxima produkti izdziivo 3 dzives, nezinu cik jabut trucigam, lai tos drankus pirktu.
Pilnigi noteikti papildus jalieto kads no biologiski aktiviem dabigiem produktiem.
Stipri jaapsauba so zinatnieku kompetence.
Par sintetiskiem aptiekas vitaminiem taisniiba, tos perkot mes samaksajam par dargu urina analizi, jo sie vitamini organismaa neuzsucas.
 
#
mince 21.decembris 2013 14:08 atbildēt
domāju,ka ārsti raksta D3 vitamīnu maziem bērniem un rekomendē labu zivju eļļu,un visi vitamīni ir bezrecepšu,izņemot ampulētie
 
#
a 20.decembris 2013 19:52 atbildēt
Alus, šnabis, lētie vīni - tie ir mūsu vitamīni!!!
 
#
Meli! 20.decembris 2013 14:16 atbildēt
Nav noslēpums, ka šo pētījumu pasūtījusi kāda liela famrācijas sabiedrība, kura, veicot atlasītu vitamīnu analīzes uzņemas apgalvot, ka slikti ir visi vitamīni.
Visu mūsu slimību iemesls ir nepietiekams vitamīnu daudzums, slikts uzturs un neveselīgs dzīvesveids.
 
#
maija » Meli! 2.janvāris 2014 9:22 atbildēt
pilnigi piekritu- MELI.. jo pati esmu izbaudijusi vitaminu -pozitivo ietekmi uz sevis- un ir jautajumi=PASAKIET PRECIZU-PARTIKAS ESANAS KODU-FORMULU -KADI PRODUKTI JAED-LAI UZNEMTU PILNIGI VISU VITAMINU -DIENAS DEVU?UN kadi dzerieni jadzer,sulas un cik lielos daudzumos? un cik daudz jaaped citrus augli kilogramos-lai cilvekam butu C vitamins diena deva?-20 kg....
izskatas patiesam pec pasutijuma raksta.... jo cilveki slimo-bez pietiekamiem vitaminiem organisma -novajinas imunitate--- MEDICINA-IR BIZNESA REGISTRA,,, TAS IR BIZNES -GAN ZALU RAZOSANA,GAN ARSTU PRAKSES... SIS RAKSTS IR FORMULA-KAS JADARA...LAI MEDIKI ,FARMETALOGI VAIRAK PELNITU- TIE LAIKAI PAGAJUSI- KAD SII MEDIKU CILVEKU GRUPA DOMATU PAR CILVEKU-UN IZPILDITU HOIPOKRATA ZVERESTU....SAJA LAIKMETA-GARAMMMMMMM-NETICIET!!!-TICIET SEV UN DABAI...UN VITAMINI IR VAJADZIGI-PAPILDUS...JO MUMS NE TADAS ZIEMAS -NE TADA PARTIKA..NE ARI SPEJAM APPEST TOS DAUDZOS KILOGRAMUS DIENA-LAI IEGUTU KERMENIS DIENAS DEVU- tikai jaizvelas cilvekam kur un kadus vitaminus iegadaties- es personigi-jau 20 gadus iegadajos HERBALIFE vitaminus- tie ir dabas produktu raditi- un jutos briniskigi... es neperku katru menesi- bet uz siemas sezonu...jeb kadu programmu redzes uzlabosanai gan nemu-un rezultats jau sakas pec nedelas...to var just loti labi....
 
#
Aurinko 19.decembris 2013 22:09 atbildēt
Kamēr ārsts katru gadu lika dzert vitamīnus profilaksei, slimoju katru ziemu uz nebēdu. Nu jau vairākus gadus tos nelietoju un no slimošanas arī vairs ne miņas :) Esmu ļoti apmierināta un naudiņa arī kabatā! :)
 
#
Olita Niedrīte 19.decembris 2013 10:16 atbildēt
It kā vairums to zina, taču vienmēr atradīsies tādi, kuri paslinkos sadarboties ar zemniekiem un sagādāt sev dabiskos vitamīnu avotus un savā bezizejā ķersies pie pēdējā kaitīgā salmiņa- aptieku tīkla.
 
#
sceptic 18.decembris 2013 21:08 atbildēt
Pilnīgi piekrītu autoram. Nelietoju sintētiskos vitamīnus un nekad neesmu lietojis. Arī dabiskos tīšuprāt ne. Man 30 stingri+, un nekādu veselības problēmu (jo īpaši, kas attiecas uz imunitāti) nav bijis kopš 6 gadu vecuma. Dzīvoju pilsētā (tātad, ne veselīgos laukos), strādāju Rīgā (loti netīrā un smirdīgā pilsētā). Principā, nelietojot vitamīnus, reklāmistuprāt, man jau vajadzētu būt mirušam.
 
#
Vetis 18.decembris 2013 21:03 atbildēt
Dabisks ir dabisks. Beidzot ir pateikta taisnība. Nedaudz varētu strīdēties par C vitamīnu. Savā laika'veica krievi eksperimentus ar ievainotajiem karavīriem.
Uzvarēja CITRONS. Tas ir dabisks C vitamīna avots.
 
#
Janks » Vetis 20.decembris 2013 14:17 atbildēt
Nav noslēpums, ka kāpostos ir vairāk C vitamīna nekā citronā.
 
#
RITA » Janks 2.janvāris 2014 9:35 atbildēt
NAV ISTI PAREIZI... NAV PIERADIJUMU TAM....TAS AIZGAJIS NO MUTES MUTE...UN MES VISAM TICAM= BET kaposti jaed...tajos daudz laba organismam,kaut ari daudziem no tiem pusas veders...
 
#
nu-nu 18.decembris 2013 20:37 atbildēt
Mūsu nozombētie vēl ilgi nesapratīs ,KAS IR BIZNESS AMERIKĀŅU GAUMĒ.
 
#
Liz » nu-nu 20.decembris 2013 20:04 atbildēt
ASV farmacija taisa baigo naudu, viniem nosplauties uz cilveku veselibu. Tas ir Bizness?????
 
#
aaaaa 18.decembris 2013 20:05 atbildēt
Tad nu gan atklājums - pie veselīga un sabalansēta uztura nevajag uzņemt vitamīnus un minerālvielas :D. Jebkuram zināms, ka lietojot, piemēram, C vitamīnu lielās devās, tas nedod nekādu labumu, tieši otrādi- var iedzīvoties nierakmeņos. Kā arī visus sintētiskos vitamīnus, minerālvielas var lietot ierobežotos daudzumos - ar uzturu uzņemtos praktiski nav iespējams pārdozēt, bet sintētiskos gan...
 
#
rita » aaaaa 2.janvāris 2014 9:31 atbildēt
NEESAM KLONETI-nav pilnigi identisku vienadu cilveku kermenu-katrs absoluti ir atskirigs ne tikai ar ka kermenis-bet ari ta darbabiba,organu darbiba-vitaminu uzsuksanas un t.t.--- ne visu var uznemt ar partiku- un man jau 60 muzu nostradaju medicina- katru gadu vienu kursu sanemu= C VITAMINU vena... c vitaminu mes no produktiem nespejam uznemt tik cik vajadzigs tiesi uz rudeni,ziemas periodiem... C vitamins ir tas kas kas piesaista skabekli kermenim caur asinim-kas ir loti nepieciesams lai pareizi tiktu izdaliti parejie vitamini,mineralai tajos kermena organos -kur tie katrs paredzeti...KATRAM IR PILNIGI ATSKIRIGA-SAVA KERMENA UZBUVES FORMULA....KAS DER VIENAM -NEDER ABSOLUTI PAREJIEM VISIEM...
 
#
18.decembris 2013 19:35 atbildēt
blefo zinātnieki šie laikam ar farmāciju ir uz nažiem.Nav mums tāda uztura,lai saņemtu visus vitamīnus un minerālvielas.To pašu kalciju,dzelzi,kāpēc izraksta ārsti.Tos dzerot tomēr uzlabojās veselība.Protams ,vislētākais nav vislabākais.
 
#
neo » jā 18.decembris 2013 19:56 atbildēt
arsti tev izrakstis jebko lai tik liktu viņus mierā sintetiskie vitamīni visi ir mēsli
 
#
Bet » neo 20.decembris 2013 14:19 atbildēt
Bet izlasi virsrakstu - tur teikts (visi) vitamīni. Protams, ka sintētiskie ir sūdi, bet tāpēc jau nevajag apgalvot, ka vitamīni nav vajadzīgi.
 
#
Kikija 18.decembris 2013 19:21 atbildēt
ko cepaties, skaidri gaiši rakstīts par sintētiskiem vitamīniem. Tas viss ir sen zināms un cilvēks sevis mīlošs lieto dabīgos, organiskās ķīmijas vitamīnus! Lai visiem laba veselības!!!
 
#
Janis 18.decembris 2013 18:49 atbildēt
Es vinus lietoju tpc ka garšigi :D :D :D
 
#
Gena 18.decembris 2013 18:13 atbildēt
Shi raksta autors droshi pats nevar vitaminus atlauties, tapec ari citiem neiesaka, nabags :D

Pilnigas mulkibas Tu raksti sheit, labak ej zekes adit, nevis mulkibas gvelzt neta! :D

P.S. Ar 4 klashu izglitibu jau talu nevar tikt! :D
 
#
spole » Gena 18.decembris 2013 18:34 atbildēt
Ko farmaacijas biznesmens esi,ka taa runaa?Sportistiem jau vitamiini ir arii citaa cenaa,nekaa lieto vienkaarsaa tauta visaa pasaulee.Nopeerk par 2 liidz 4 latiem un domaa ka tur ieksaa nezin kas?Mulkiibas.Nezinu teikt parvitamiiniem sportistiem,driizaak taas buutu mikroelementi,ko vajag uznemt papildus.
Tas pats ir ar sejas kreemeem-iistie kremi no kuriem ir patiesaam efekts maksaa saakot vismaz no 100 latiem un stipri uz augsu.
 
#
spiks 18.decembris 2013 17:26 atbildēt
un kā tad ar sportistiem? Vai tad organisms var sagādāt tik daudz vitamīnu, lai smagos treniņos un sacensībās neiestātos to trūkums un nenodarītu nopietnu ļaunumu veselībai?
 
#
lunis » spiks 18.decembris 2013 19:03 atbildēt
parasti šie "Cosmopolitan" zinātnieki un pētnieki ir tālu no sporta un sajēgas par sportista organisma vajadzībām nav nekādas
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers