Horoskopi: HOROSKOPI: Stingrības, ilūziju un pārbaudījumu diena Komentēt
 
Horoskopi

HOROSKOPI: Stingrības, ilūziju un pārbaudījumu diena

 

Stingrības, ilūziju un pārbaudījumu diena. Nepieciešams apzināt savas rīcības motīvus, domāt par savu dzīvi un mērķiem, uzņemties atbildību. Dienas otrajā pusē nav vēlams sākt jaunas lietas – zvaigznes liks šķēršļus. Jānodarbojas ar ikdienišķiem darbiem, labvēlīgs roku darbs, amatu apgūšana.

Auns 21.marts - 19.aprīlis
AUNS. Iespējams, parādīsies jauni plāni tuvākai nākotnei, kuri var solīt labus ienākumus. Tajā pašā laikā ieteicams atlikt aktīvas darbības un pēc iespējas ierobežot kontaktus.
 
Vērsis 20.aprīlis - 20.maijs
VĒRSIS. Kritiska diena. Ķermeņa kārdinājumi, jūtu satraukums, krāpšanās, viltīgi solījumi. Cilvēki, kas ienāks jūsu dzīvē, var kļūt par daudzu nepatikšanu iemeslu. Iespējami arī naudas zaudējumi.
 
Dvīņi 21.maijs - 20.jūnijs
DVĪŅI. Laba diena iesākto lietu pabeigšanai, bet jāņem vērā, ka tas īstenosies tikai tad, ja būsiet gatavi aktīvai darbībai. Attiecības ar tuviniekiem būs mierīgas un harmoniskas.
 
Vēzis 21.jūnijs - 22.jūlijs
VĒZIS. Iespējams uzlabot finanses. Nav izslēgts, ka vajadzēs iegremdēties darījumu aktivitātēs, kur gaidāmi savi lidojumi un kritumi. Ieteicams atlikt ārzemju braucienu.
 
Lauva 23.jūlijs - 22.augusts
LAUVA. Pateicoties svaigām idejām, jaunu domubiedru ierosinājumiem vai citas rīcības taktikas izvēlei, jūs veiksmīgi sarīkosiet darījuma tikšanās un pārrunās. Izvairieties no lieliem cilvēku pūļiem.
 
Jaunava 23.augusts - 22.septembris
JAUNAVA. Pienācis laiks ar jauniem spēkiem ķerties pie darba. Iespējams, ka jums paradīsies jauni plāni, kuri sola labus ienākumus.
 
Svari 23.septembris - 22.oktobris
SVARI. Ieteicams lietās parādīt piesardzību un uzmanību. Jāizvairās no kategoriskiem izteikumiem, nicinājuma, nevajadzīgām sarunām.
 
Skorpions 23.oktobris - 21.novembris
SKORPIONS. Iespējamas neveiksmes dažādās dzīves sfērās. Skaidri novērtējiet situāciju, pacentieties noformulēt savus uzskatus. Neesiet pārmērīgi valdonīgs attiecībās ar bērniem.
 
Strēlnieks 22.novembris - 21.decembris
STRĒLNIEKS. Planētas pret jums ir labvēlīgas, bet ņemiet vērā, ka iecerētais īstenosies tikai tad, ja būsiet aizrāvies ar darbu. Veltiet īpašu uzmanību mājas aizsardzībai – iespējamas zādzības.
 
Mežāzis 22.decembris - 19.janvāris
MEŽĀZIS. Jauni cilvēki, kas ienāk jūsu dzīvē, var kļūt par daudzu nepatikšanu avotu. Ņemiet vērā zīmes – šodien jūsu iekšējā būtība atspoguļosies apkārtējā pasaulē.
 
Ūdensvīrs 20.janvāris - 18.februāris
ŪDENSVĪRS. Jūs pats zināt, ka mīlēt ar noteikumiem nav iespējams. Un jautājums – ko tu man dosi? – šajā gadījumā ir nevietā. Pēc iespējas kontrolējiet savus izdevumus.
 
Zivis 19.februāris - 20.marts
ZIVIS. Šī diena var būt labvēlīga vēlmju īstenošanai. Iespējama dzīves pilnības sajūta un darījumu aktivitāte. Neņemiet apkārtējo sīkas piezīmes pārāk tuvu pie sirds.
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers