#

Sestdiena, 29.novembris

Vārda dienas: Ignats, Virgīnija

-9°C 2 m/s A uz plkst.7

Saule lec 08:33, riet 15:50

HOROSKOPS: Aktīvu darījumu diena

Aktīvu darījumu diena, sekmes arī jaunu draugu un domubiedru meklējumos. Dienas pirmajā pusē izdosies ļoti daudz, var pat teikt – maksimums, turklāt vakarā samazināsies darbaspējas. Sekmes publiskās runās, sabiedriskos darbos un radošās jomās. Jo tuvāk nāks vakars, jo vairāk sīku šķēršļu un grūtību. Plānojiet ģimenes budžetu un pasākumus.

Auns 21.marts - 19.aprīlis

AUNS. Varat savus sakarus izmantot karjerā un biznesā. Radīsies iespējas, kas dzīvē ļaus ieviest pozitīvas pārmaiņas. Jauns romāns aizņems daudz laika.

Vērsis 20.aprīlis - 20.maijs

VĒRSIS. Saspringts darījumu laiks, kad būs nepieciešams draugu atbalsts, lai izpildītu pienākumus. Svarīgi noturēt līderpozīcijas kolektīvā, iespējams, nāksies aizstāvēt savu profesionālo autoritāti.

Dvīņi 21.maijs - 20.jūnijs

DVĪŅI. Labvēlīgs periods, kad varēsiet demonstrēt savas prasmes, izmēģināt jaunu lomu vai statusu. Jaunas idejas ļaus kvalitatīvi mainīt savas dzīves personisko sfēru.

Vēzis 21.jūnijs - 22.jūlijs

VĒZIS. Aktīvs laiks darījumu jomā, varēsiet pavirzīties uz augšu uz citu cilvēku rēķina. Partneri var nepildīt saistības. Nesteidzieties ar spriedumiem.

Lauva 23.jūlijs - 22.augusts

LAUVA. Svarīga diena, kad jāsamazina ambīcijas un jāieklausās saprāta balsī. Ierobežojiet tēriņus. Draugu problēmas prasīs jūsu uzmanību.

Jaunava 23.augusts - 22.septembris

JAUNAVA. Labs laiks, kad darbiem var traucēt tikai paša personiskā dzīve. Tuvu draugu problēmas un jaunu garīgu ceļu meklējumi var aizņemt pārāk daudz laika.

Svari 23.septembris - 22.oktobris

SVARI. Aktīvs periods biznesam, komunikācijai un sadzīvisku jautājumu risināšanai. Dienas pirmajā pusē ieteicams paveikt lielumu darbu.

Skorpions 23.oktobris - 21.novembris

SKORPIONS. Saspringta diena, kad būs nepieciešama papildu enerģija un savaldība, lai izpildītu kārtējos darbus. Rezultātu var sniegt slepeni veiktas darbības.

Strēlnieks 22.novembris - 21.decembris

STRĒLNIEKS. Varat iegūt kāroto, bet tam nepieciešama savaldība komunikācijā un organizētība darījumos. Realizēsiet savus plānus. Svarīgas tikšanās labāk nerīkot.

Mežāzis 22.decembris - 19.janvāris

MEŽĀZIS. Būs izdevība izcelties, jo konkurenti kļūdīsies. Izdosies darbi, kuru veiksmes pamatā ir ļoti precīzi saliktas tikšanās. Ilgtermiņa plāni ļaus līdzsvarot finanses.

Ūdensvīrs 20.janvāris - 18.februāris

ŪDENSVĪRS. Izmaiņas plānos, paaugstināta emocionalitāte. Kritiku un piezīmes uztversiet kā pretenzijas, tāpēc komunicējiet ar tiem, kam uzticaties.

Zivis 19.februāris - 20.marts

ZIVIS. Aktīvs periods, daudz sarunu, plānu un arī darbu, lai realizētu savas, ne citu idejas. Esiet savaldīgi un piesardzīgi sarunās. Neuzstājiet uz savu, piebremzējiet ambīcijas.

DALĪTIES AR ŠO ZIŅU