Horoskopi » Dienas | 19.aprīlis, 7:20
nra.lv
 

Dienas horoskops: Sestdiena, 19.aprīlis

Auns

Auns 21.marts - 19.aprīlis

Svētku laiku pavadiet mājās, ģimenes lokā. Kopīga Lieldienu olu krāsošana un svētku pusdienas ar radiniekiem sagādās patīkamus brīžus.
 
Vērsis

Vērsis 20.aprīlis - 20.maijs

Brīvdienās apmeklējiet izklaides vai kultūras pasākumus, kā arī satiecieties ar draugiem. Tas uzlādēs pozitīvi un iedvesmos.
 
Dvīņi

Dvīņi 21.maijs - 20.jūnijs

Svētku dienas paies samērā ātri un nemanot. Domas vairāk kavēsies pie darba tēmas. Būs dažādas ieceres, par kurām prātosiet arī ārpus darba laika.
 
Vēzis

Vēzis 21.jūnijs - 22.jūlijs

Prātā nāks viedas idejas, un jūs būsiet labs padomdevējs pats sev un citiem. Tomēr jāuzmanās no pārliekas pašpārliecinātības, ir vērts ieklausīties arī citu cilvēku viedoklī. Mājās jāgādā par saticību un nevajadzētu ieplānot būtiskus pārkārtojumus.
 
Lauva

Lauva 23.jūlijs - 22.augusts

Brīvdienas vēlams pavadīt ģimenē, savējo lokā. Varat sarīkot kopīgas svētku pusdienas vai apciemot tālākus radiniekus. Interese par dzimtas saknēm un vēsturi.
 
Jaunava

Jaunava 23.augusts - 22.septembris

Svētkus nosviniet radinieku lokā, mājīgā gaisotnē. Iespējams, radīsies doma, ka attiecību jomā kaut ko vajadzētu mainīt. Par to, kas sakrājies uz sirds, noteikti izrunājieties ar savu otro pusīti un respektējiet šo viedokli.
 
Svari

Svari 23.septembris - 22.oktobris

Mājās, iespējams, nāksies risināt pedagoģiskos jautājumus, kā arī veikt kādas izmaiņas pastāvošajā lietu kārtībā. Dariet visu rāmi, bez viedokļa uztiepšanas un noteikumu diktēšanas.
 
Skorpions

Skorpions 23.oktobris - 21.novembris

Svētku dienas veltiet privātajai dzīvei. Ja jums ir ģimene, tad prieku sagādās kopīga olu krāsošana, kārtīga izšūpošanās un kāda publiska pasākuma apmeklējums. Brīvajiem cilvēkiem dzīve var uzdāvāt jauku iepazīšanos un sirdī modināt romantiskas vēsmas.
 
Strēlnieks

Strēlnieks 22.novembris - 21.decembris

Labprāt uzturēsieties mājās. Varat veikt kulinārijas eksperimentus un ielūgt ciemos mīļus draugus, lai nosvinētu svētkus radošā gaisotnē. Taču atvēliet laiku arī sev, lai atpūstos un sakārtotu domas.
 
Mežāzis

Mežāzis 22.decembris - 19.janvāris

Svētku dienās būtu vēlams kaut kur izkustēties – apciemojiet draugus vai apmeklējiet kādu izklaides pasākumu.
 
Ūdensvīrs

Ūdensvīrs 20.janvāris - 18.februāris

Pirms svētkiem varat izmantot atlaižu piedāvājumus, pirkumi būs veiksmīgi un saimnieciski. Svētku dienās ielūdziet ciemiņus – saviesīgās, sirsnīgās sarunās laiks paies patīkami.
 
Zivis

Zivis 19.februāris - 20.marts

Svētku laiku pavadiet kopā ar savējiem un apciemojiet tālākus radus. Ar tusiņiem un publiskām aktivitātēm gan aizrauties nevajadzētu. Svētku izdevumos esiet apdomīgs, pārāk netērējieties.
 
Get Adobe Flash player
nra.lv piedāvā