Horoskopi: PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Iepazīsti sevi. Tibetas karmiskais horoskops 5 komentāri
 
Horoskopi

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Iepazīsti sevi. Tibetas karmiskais horoskops

 
depositphotos.com

Šis ir tibetiešu skatījums uz to, kādi esam un kas ir mūsu Ahilleja papēdis.

Atkarībā no dzimšanas gada tibetieši iesaka, ar ko veiksmīgāk veidot attiecības, bet ar kuru cilvēku nav vērts pat strīdēties - konflikts radīsies uz līdzenas vietas, kādi ir labvēlīgie skaitļi un gadalaiks, kā arī piedāvā savu versiju par mūsu nodarbēm iepriekšējās dzīvēs. Kāds ir bijis rakstnieks, bet cits - kontrabandists…

Attiecību sadaļā norādīts, ar kuru pārstāvi iespējama draudzība, vislabākās izklaides, bet ar kuru konflikti un sacensība.

Pavarda sargātājs

Dzimšanas gads: 1954., 1966., 1978., 1990., 2002.

Attiecības:

draudzība - Mūks ar pērtiķi;

izklaide - Ezera bruņrupucis;

sāncensība - Nefrīta kolonna;

konflikti - Krāsains gaisa pūķis.

Gadalaiks: ziema.

Labvēlīgie skaitļi: 4, 16, 28.

Profesijas iepriekšējās dzīvēs: augu tirgotājs, augļotājs, kareivis, akušieris, virēja.

Pavarda sargātājs mājās rada mieru un siltumu un spēj apgaismot arī tumšo un nesaprātīgo pasauli. Intuīcija palīdz saskaņot racionālo prātu un sirds balsi. Daudz draugu un paziņu, tomēr cilvēks reizēm jūtas vientuļš. Izvirza augstas prasības (galvenokārt sev), ja nespēj tās izpildīt, tad mokās pašpārmetumos un cīnās ar vainas izjūtu. Mērķi iespējams sasniegt, nevis slēpjoties no sabiedrības dziļā, tumšā alā, bet dzīvojot kopā ar visiem. Jāatver sirds pasaulei un līdzās esošajiem cilvēkiem.

Tīrs avota ūdens

Dzimšanas gads: 1955., 1967., 1979., 1991., 2003.

Attiecības:

draudzība - Nefrīta kolonna;

izklaide - Metāla gongs;

sāncensība - Mūks ar pērtiķi;

konflikti - Ādas aproce.

Gadalaiks: rudens.

Labvēlīgie skaitļi: 5, 17, 29.

Profesijas iepriekšējās dzīvēs: diplomāts, dziedātājs, mēbeļu galdnieks, kučieris, vīndaris, mūks.

Šo cilvēku bieži dēvē par labo ziņu vēstnesi, jo viņš atgādā labas ziņas tiem, kuri pēc tām ir noilgojušies. Dāsns, enerģisks, atklāts cilvēks, par viņu nevar teikt: netaisns, nežēlīgs un merkantils. Emocionāls, tāpēc attiecībās ļoti nozīmīgas ir jūtas un to izpaušana. Tuvus un mīļus cilvēkus nenodod. Uzticoties intuīcijai, var izvēlēties profesiju, kas atbilst spējām un talantiem.

Nefrīta kolonna

Dzimšanas gads: 1956., 1968., 1980., 1992., 2004.

Attiecības:

draudzība - Metāla gongs;

izklaide - Tīrs avota ūdens;

sāncensība - Pavarda sargātājs;

konflikti - Melnais bifelis.

Gadalaiks: pavasaris.

Labvēlīgie skaitļi: 6, 18, 30.

Profesijas iepriekšējās dzīvēs: zirgu dresētājs, vēstnesis, juvelieris, tēlnieks, rakstnieks.

Vairās no pūļa un sabiedrības. Mēdz būt iedomīgs, jo pašam šķiet, ka ir īpašs cilvēks ar sevišķu misiju, savukārt citi šādu attieksmi vērtē kā valdonību. Šim cilvēkam ne tikai piedēvē aristokrāta manieres, bet viņam tādas piemīt. Kopš bērnības ir zinātkārs un aktīvs, ja ko nezina, nesaprot un nevar ātri iegūt informāciju, jūtas sarūgtināts. Nespēj sadzīvot ar vardarbīgu attieksmi. Vienmēr vēlas atrast patiesību, bet līdzcilvēkus tas reizēm nomoka, tāpēc viņi šim cilvēkam ne vienmēr uztic savus pārdzīvojumus. Mīļotā cilvēka labā spējīgs uz visu, pat ziedot sevi. Tas mēdz būt velts upuris. Ieteicams pievērst uzmanību cilvēkiem sev līdzās, būt vērīgam un mazāk konservatīvam.

  • 1 / 6
  • >
Komentāri [5]
#
Skolnieciņš 5.novembris 2017 8:57 atbildēt
Bībele ir bezjēdzīga, tā ir ēbreju tautas pasaku grāmata. Nevajag pasaku grāmatu iekļaut pasaules centrā. Kristīgie pasaku stāstītāji ir nolikvidējuši baltu pamatkultūru, to nedrīkst piedod. Ja es tikšu Saeimā, es centīšos kristietību aizliegt ar likumu. Viņi ir daudz sūdus latvju zemei izdarijuši. Pietiek! Lumpānisms, vergturība, apokalipe - tas viss ir kristietība. Viņi māk biedēt, viņi ir līdz ideālam izkopuši pātagas un medusrauša taktiku. Vienlīdzīgā pasaulē baznīcēni ir lieki feodālisma rudimenti, nekāda monoteisma. Ateisms. Un pasauli pakluso pārvaldīs magi, t.i., cilvēki, nevis citas infernālas sugas. Man nepatīk, ka reliģijas pazemo cilvēkus. Cilvēks ir pasaules centrs, dzīvība ir nejaušība. Mēs esam bioloģiska nejaušība, vienotā idēāla pasaulē nav, ir tikai dažādas izdzīvošanas taktikas. Labā un ļaunā nav, šos jēdzienus ir ieviesis cilvēks. Nedzīvajā pasaulē nav ne labā, ne ļaunā. Nav ne gaismas, ne tumsas. Visa pasaule ir neitrāla.
 
#
Skolnieciņš 5.novembris 2017 8:56 atbildēt
Čau! Es esmu Baltu Skaudības Dievs Skolnieciņš, esmu Baltu Dievu jaunā paaudze!!! Tagad Skolniecinš padiskutēs par reinkarnāciju. Bībele ir bezjēdzīga, tā ir ēbreju tautas pasaku grāmata. Nevajag pasaku grāmatu iekļaut pasaules centrā. Kristīgie pasaku stāstītāji ir nolikvidējuši baltu pamatkultūru, to nedrīkst piedod. Ja es tikšu Saeimā, es centīšos kristietību aizliegt ar likumu. Viņi ir daudz sūdus latvju zemei izdarijuši. Pietiek! Lumpānisms, vergturība, apokalipe - tas viss ir kristietība. Viņi māk biedēt, viņi ir līdz ideālam izkopuši pātagas un medusrauša taktiku. Vienlīdzīgā pasaulē baznīcēni ir lieki feodālisma rudimenti, nekāda monoteisma. Ateisms. Un pasauli pakluso pārvaldīs magi, t.i., cilvēki, nevis citas infernālas sugas. Man nepatīk, ka reliģijas pazemo cilvēkus. Cilvēks ir pasaules centrs, dzīvība ir nejaušība. Mēs esam bioloģiska nejaušība, vienotā idēāla pasaulē nav, ir tikai dažādas izdzīvošanas taktikas. Labā un ļaunā nav, šos jēdzienus ir ieviesis cilvēks. Nedzīvajā pasaulē nav ne labā, ne ļaunā. Nav ne gaismas, ne tumsas. Visa pasaule ir neitrāla. Cieņā, Tavs Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
 
#
Latvijas Skaudības Dievs Skolnieciņš 3.novembris 2017 6:19 atbildēt
Karmas nav.
 
#
rozmariins 1.novembris 2017 18:10 atbildēt
Izskatās, ka pēc šī horoskopa cilvēki agrāk par 50 gadiem nav eksistejuši. :) Bet kopumā murgains horoskops. ZInu sevi jau vairāk kā 40 gadus un varu 100% teikt, ka par mani absolūti viss ir nepareizi.
 
#
lelle 1.novembris 2017 17:45 atbildēt
Man ir simts seju un pulcinu ap sevi daudz cilvēku.. tomer es tos nemīlu!!!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers