Horoskopi: PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Noskaidro, kad septembrī nav ieteicams veikt medicīniskas manipulācijas 2 komentāri
 
Horoskopi

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Noskaidro, kad septembrī nav ieteicams veikt medicīniskas manipulācijas

 
Dmitrijs Suļžics, F64 Photo Agency

Ja ārst­nie­cis­kus un me­di­cī­nis­kus pa­sā­ku­mus ie­spē­jams ie­plā­not, tad kon­krē­ta­jās die­nās ne­bū­tu vē­lams «aiz­tikt» šīs ju­tī­gās vie­tas.

Ja ne­pie­cie­šams stei­dzams ri­si­nā­jums, tad, pro­tams, da­rām, kas jā­da­ra. Un pri­mā­rais ir ār­sta re­ko­men­dā­ci­jas.

Ekrānšāviņš

Ekrānšāviņš

Ekrānšāviņš

Komentāri [2]
#
Antra 14.septembris 2017 10:46 atbildēt
Horoskopi, laika zīmes, ticējumi, dažādi dievi un arī Latvijas valdība - vari ticēt, vari iesmīkņāt. Sen zināms, ka tautas gudrībā “zem stāvoša akmens ūdens netek” paslēpta dziļa jēga. Dažādi garīgi vingrinājumi un prakses der un darbojas, lai cilvēks saprastu, ko grib, nospraustu mērķi un ceļā nezaudētu orientierus. Tomēr – jāiet uz mērķi būs vien pašam, katru soli, katru mirkli.
Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Tu vari? Ko tu darītu, ja iegūtu 100 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Aizpildi savu īpašo kombināciju jau šodien un pārvērt dzīvi sapnī! goo.gl/MQAn8g
 
#
Adel 13.septembris 2017 18:43 atbildēt
Propagandistu smadzenu skalosana. Lasitajiem arii. Ir medicniska manipulacija bet taa tiek veikta katru dienu un visos portalos.es rakstus palasu gan bet komentus nee.ir portali kuros vispar.vairs neiegriezos.kas jauns un apollo.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers