Horoskopi: PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA: Kad jāsāk svinēt valsts simtgadi? 2 komentāri
 
Horoskopi

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA: Kad jāsāk svinēt valsts simtgadi?

 
Scanpix

Vai valsts jubileja, kā Latvijas simtgade, jāsvin gadu iepriekš, lai gan cilvēkus mēdz brīdināt, ka dzimšanas dienu svinēt pirms īstā datuma nav ieteicams?

Atbild sertificēta numeroloģe Ineta Ventniece-Krīgere: «Manuprāt, Latvijas simtgadi jāsāk svinēt jubilejas gadā - 2018., nevis jau šogad. Arī cilvēks taču nesāk svinēt savu dzimšanas dienu gadu iepriekš, bet valsts ir tāds pats dzīvs organisms kā cilvēks. Taču 2017. gads ir vieninieka vibrācijas gads, un vieniniekam gribas visu sasteigt. Un 100 gadi valstij maza bērna vecums vien ir, varbūt arī tādēļ tāda uzvedība. Turklāt Latvijai piemīt tendence «uzpucēt spalvas», bet nesakārtot iekšējās lietas. Kā Potjomkina sādža - ēku fasādes skaistas, bet iekšā tukšums. Gribam greznoties, nevis sakārtot savu ekonomisko dzīvi. Man tas atgādina cilvēku, kurš dzīvo parastā blokmājā, bet brauc ar pēdējā modeļa «mersi». Radām dokumentālās filmas par lieliskiem cilvēkiem, bet kāpēc katru dienu cilvēkus nenovērtējam? Bet simbolika gan ir atbilstīga - bezgalības zīme kā mūžības simbols simbolizē, ka Latvijai pastāvēt mūžīgi mūžos.»

Komentāri [2]
#
Interesanti 13.jūnijs 2017 23:37 atbildēt
GOdīgi sakot no numeraloga gaidīju vairāk profesijas pamatotu domu, bet ir pavisam pareizi teikts. Mēģinam uzpucēties, bet nerisinām iekšējās problēmas, tāpat kā Rēzekne uzceļ koncertzāli, tagad grasās veidot spa, bet tas ir kā spoža lampiņa uz ko paskatīties, kamēr pats sēdi badā. Jeb šim var piekrist.
 
#
vai tad 13.jūnijs 2017 22:40 atbildēt
ta numurelogje iet dirst tad,kad saak vibreet numuri? Pilna pasaule ar pesteljvecenem.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers