Horoskopi: ASTROLOĢIJA: Kā pievilināt naudu, kurās dienās drīkst un kad nedrīkst to aizdot? 4 komentāri
 
Horoskopi

ASTROLOĢIJA: Kā pievilināt naudu, kurās dienās drīkst un kad nedrīkst to aizdot?

 
Shutterstok

Daudzi cilvēki joprojām ievēro dažādus ticējumus un rituālus, kas saistīti ar naudu.

Nelikt uz zemes, galda vai palodzes somu vai naudasmaku. Neaizdot naudu vakarā. Makā allaž turēt vismaz vienu monētiņu. Ja aizņēmies, tad naudu atdod dilstošā mēnesī. Ja dzeguze aizkūko bez centa kabatā - tad visu gadu vienmēr trūkst naudas. Ja mājās svilpo - nebūs naudas. Pirmdienās naudu aizdot nevajagot, jo būšot grūti to atgūt. Numeroloģijā naudas maģijā ir dažādi paņēmieni. Ātrā ciparošana notiek, summējot visus ciparus līdz viencipara skaitlim. Piemēram, vēlaties aizdot vai noguldīt 25 eiro; 2+5=7. Tādu summu nevajag aizdot, jo aizņēmējam var rasties problēmas ar atdošanu. Arī divi līdzvērtīgu summu aizdot neiesaka, jo atpakaļ to neatgūt. Savukārt sešnieks vai trijnieks ir naudas skaitļi, tie var vairot bagātību. Trijniekam jābūt apgrozībā, tas nav paredzēts uzkrājumiem. Sešnieks der ikdienišķiem tēriņiem, ar seši līdzvērtīgu summu var apmaksāt kredītus, pirkt apģērbu un uzkrāt. Ar summu, kas līdzvērtīga astoņi, būs kā pa kalniem un lejām. Nauda te zudīs, te vairosies. Tādu summu var ieguldīt riskantos projektos, bet - izsverot visus «par» un «pret».

Kā pievilināt naudu? Uz savas ādas pārbaudīts nav, bet kāds ieliek monētu makā un to nekad neizdod. Pilnmēnesī vai augošā mēnesī - 3. Mēness dienā - var veikt naudas rituālus.

Komentāri [4]
#
Skolnieciņš 1.marts 2017 20:35 atbildēt
Kā pievilināt naudu? Vienārši! Ķļūsti par diktatoru savā valstī un Tava ģimene kopā ar Tevi būs bagāti! Ak, buržuju loģiga... Kur gan palika vienlīdzība???
 
#
Dainis 25.februāris 2017 16:56 atbildēt
Es piedzimu bez naudiņas,
Bez gudrā padomiņa,
Dieviņš manim naudu dod,
Dieviņš gudru padomiņu
 
#
Baksis 25.februāris 2017 14:15 atbildēt
Nekad neatstāj vaļā tualetes vāku,citādi naudiņas nekad nebūs,pat ja parādīsies tā ātri aizies.
 
#
Dotošny 25.februāris 2017 12:20 atbildēt
Tātad, nauda ir numismātika, kas izdota pirms ASV dolāra. Tagadējais naudas ekvivalents USD ir OBLIGĀCIJA.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers