Pasaulē

Šodien, 8:37 Dienvidkorejas prezidents Muns Džēins ceturtdien paziņojis, ka, neskatoties uz lielo spriedzi reģionā, ko izraisījušas Phenjanas kodoldraudi, kara Korejas pussalā nebūs. Vairāk »
 
13.augusts, 18:45 Kuveitas avārijas dienestu darbinieki cenšas pakļaut kontrolei naftas piesārņojumu, kas izplatījies Persijas līcī valsts dienvidu piekrastē, netālu no atradnēm, kas pieder gan Kuveitai, gan Saūda Arābijai, svētdien paziņojis Kuveitas Naftas korporācijas pārstāvis. Vairāk »
 
13.augusts, 17:45 Jaunākās norises ekonomikas jomā iedrošina, taču ir vēl daudz darāmā, lai novērstu ekonomiskās krīzes gadu sekas, paziņojumā medijiem norādījusi Eiropas Komisija (EK). Vairāk »
 
4.augusts, 20:19 Insaideris Stīvens Hammerstafers, plašāk zināms kā OnLeaks, savā Twitter paziņojis, ka Apple sākuši iPhone 8 viedtālruņa ražošanu. Vairāk »
 
4.augusts, 13:07 Krievijas valsts dzelzceļa kompānija "Rossiskije žeļeznije dorogi" (RŽD) apsver iespējas atklāt pasažieru vilciena maršrutu Sanktpēterburga-Kaļiņingrada-Berlīne, kas kursētu arī caur Latvijas, Lietuvas un Polijas teritoriju, paziņojis RŽD uzņēmuma Kaļiņingradas apgabalā "Kaļiņingradskaja žeļeznaja doroga" vadītājs Viktors Golomolzins. Vairāk »
 
3.augusts, 10:28 ASV jaunās sankcijas pielikušas punktu Kremļa cerībām, ka izdosies uzlabot attiecības ar pašreizējo ASV administrāciju, trešdien atzina Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs, vienlaikus brīdinot, ka "Krievijai pasludināts pilnvērtīgs tirdzniecības karš". Vairāk »
 
1.augusts, 17:47 Bijušais "Latvijas Krājbankas" līdzīpašnieks Vladimirs Antonovs savā kontrolē pārņēmis Krievijas banku "Russkij investicionnij aļjans" ("RIA-bank"), tādējādi atgriežoties banku biznesā pēc vairāku savā īpašumā esošu banku sabrukuma, anonīmi avoti atklājuši Krievijas lietišķajam laikrakstam "Vedomosti". Vairāk »
 
29.jūlijs, 10:45 ASV prezidents Donalds Tramps atbalsta Kongresa pieņemto likumprojektu par jaunām sankcijām pret Krieviju, kā arī Irānu un Ziemeļkoreju, un to parakstīs, paziņojis Baltais nams. Vairāk »
 
29.jūlijs, 9:45 Francija piektdien aicināja pārējās ANO Drošības padomes dalībvalstis ātri pieņemt "stipras papildu sankcijas" pret Ziemeļkoreju par tās jauno ballistiskās raķetes izmēģinājumu. Vairāk »
 
27.jūlijs, 9:45 Cerībā atgūt patērētāju interesi, Coca-Cola pielikuši punktu vecajai Zero versijai, izlaižot jaunu, ziņo Bloomberg. Vairāk »
 
26.jūlijs, 11:49 Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien vienojās uz nākamā gada valsts budžeta veidošanas un pieņemšanas laiku atlikt diskusiju par ierosinājumu noteikt pienākumu maksāt vismaz minimālo darba algu cilvēkiem, kuri šajā pašā darba vietā saņem arī autoratlīdzības. Vairāk »
 
24.jūlijs, 14:31 Noskaidrots, kur pasaulē ir dārgākie taksometru pakalpojumi, kā arī kur - lētākie, ziņo Bloomberg. Vairāk »
 
21.jūlijs, 22:10 Otto Brennera fonds, izanalizējot tūkstošiem rakstu, kurus tā dēvētās bēgļu krīzes laikā publicējuši vācu dienas laikraksti, konstatējis, ka žurnālisti atteikušies no objektivitātes un veicinājuši šķelšanos sabiedrībā, vēsta laikraksts "Die Zeit". Vairāk »
 
21.jūlijs, 16:03 Vācijas automašīnu ražotājs "Audi", kas ir "Volkswagen" meitasuzņēmums, piektdien brīvprātīgi atsaucis līdz 850 tūkstošiem automašīnu, paziņojot, ka tas palīdzēs samazināt dzinēja izmešus. Vairāk »
 
21.jūlijs, 12:50 Latvijas "Swedbank" bijušais valdes priekšsēdētājs Māris Mančinskis aizgājis no darba Krievijas bankā "Sankt-Peterburg", kur viņš bija izpilddirektors un valdes priekšsēdētāja pirmais vietnieks, paziņojusi banka "Sankt-Peterburg". Vairāk »
 
21.jūlijs, 8:38 Starptautiskais valūtas fonds (SVF) ceturtdienas vakarā "principā" apstiprināja jaunu starptautiskā aizdevuma programmu Grieķijai 1,8 miljardu ASV dolāru apmērā, bet piešķirs šos līdzekļus tikai tad, ja valsts panāks parāda atvieglošanu no savu Eiropas kreditoru puses. Vairāk »
 
18.jūlijs, 14:53 G20 samita laikā Hamburgā notikušās nekārtības apdrošinātājiem varētu izmaksāt līdz 12 miljoniem eiro, otrdien paziņoja Vācijas apdrošināšanas uzņēmumu pārstāvji. Vairāk »
 
14.jūlijs, 18:18 Rīt apritēs tieši gads, kopš Turcijā notika valsts apvērsuma mēģinājums. Prezidenta Redžepa Tajipa Erdogana rīcība pēc neveiksmīgā puča izraisījusi kritiku gan dzimtenē, gan Eiropā, viņam tiek pārmestas gan pārmērīgas represijas, gan situācijas izmantošana, lai koncentrētu varu savās rokās, bet Turcijas sarunas par iestāšanos Eiropas Savienībā ir faktiski iesaldētas. Par to, ko valstij nozīmēja šis puča mēģinājums, kādēļ varasiestādēm bija jāreaģē tā, kā tās reaģēja, un citiem Turcijas politikas aspektiem Neatkarīgajai stāsta šīs valsts vēstnieks Latvijā Hairi Hairets Jalavs. Vairāk »
 
14.jūlijs, 14:09 Eiropas tiesībsargājošās organizācijas veikušas likumgrozījumus, kuru ietvaros darba devēji tiek brīdināti par sekām, kas radīsies pārbaudot iespējamos darbiniekus sociālajos tīklos, ziņo CNN. Vairāk »
 
9.jūlijs, 9:30 Eiropas Savienības (ES) un Kanādas brīvās tirdzniecības līgums (CETA) provizoriski stāsies spēkā 21.septembrī, paziņojušas abas līgumslēdzējas puses. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers