Pasaulē

Vakar, 7:29 Eiropas Savienības (ES) nostāja sarunās par "Brexit" kļūst stingrāka pirms sestdien Briselē paredzēta ES samita, kurā tiks pieņemtas "sarkanās līnijas" divus gadus ilgajām sarunām, liecina dokuments, ar kuru otrdien iepazinās ziņu aģentūra AFP. Vairāk »
 
24.aprīlis, 19:09 Pieci Eiropas uzņēmumi piekrituši piešķirt ilgtermiņa aizdevumu, sedzot 50% finansējuma, kas nepieciešams Krievijas dabasgāzes gāzesvada būvniecībai pa Baltijas jūras gultni, pirmdien paziņojis Krievijas enerģētikas monopols "Gazprom". Vairāk »
 
24.aprīlis, 8:40 Neskatoties uz zemajām naftas cenām un Rietumvalstu noteiktajām sankcijām, Krievija pērn militārajām vajadzībām izdevusi trešo lielāko summu pasaulē, pirmdien paziņojis Stokholmas Starptautiskais Miera pētījumu institūts (SIPRI). Vairāk »
 
22.aprīlis, 22:17 Nelegālo migrantu skaits, kas no Ungārijas ieradušies Austrijā, un viņus pavadījušo cilvēku kontrabandistu skaits šī gada pirmajos trīsarpus mēnešos ir samazinājušies, piektdien paziņoja Austrijas policija. Vairāk »
 
19.aprīlis, 15:33 Britu raidsabiedrība BBC vēsta, ka milzu aisberga dēļ par iecienītu tūrisma galamērķi šonedēļ kļuvusi Ņūfaundlenda Kanādā. Vairāk »
 
10.aprīlis, 11:13 Lietuva, kur ir labvēlīgi apstākļi inovatīvu finanšu pakalpojumu attīstībai, vēlas kļūt par finanšu tehnoloģiju līderi Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā, paziņojis Lietuvas finanšu ministrs Viļus Šapoka. Vairāk »
 
6.aprīlis, 11:35 Eiropas Parlaments ir cieši apņēmies stingri kontrolēt Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES), nodrošinot godīgu un līdztiesīgu attieksmi gan pret Lielbritānijā dzīvojošajiem ES pilsoņiem, gan ES dzīvojošajiem britiem. Vairāk »
 
4.aprīlis, 19:23 Valdis Dombrovskis ir Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos, atbild arī par finanšu stabilitāti, finanšu pakalpojumiem un kapitāla tirgu savienību. Viņš ir viena no ietekmīgākajām EK amatpersonām, kurš cieši sadarbojas ar Eiropas Komisijas vadītāju Žanu Klodu Junkeru un pēc Lielbritānijas izstāšanās no ES saņēma arī britu eirokomisāra portfeli. Eiropas Tautas partijas kongresa Maltā kuluāros Neatkarīgajai bija iespēja sarunai ar Valdi Dombrovski par Eiropas Savienības ekonomikas un finanšu nākotni pēc Brexit, ES atbalstu Ukrainai un EK skatījumu uz Latvijas nodokļu reformu. Vairāk »
 
4.aprīlis, 8:52 Vācijai un pārējām Eiropas valstīm vajadzētu vairāk līdzekļu investēt aizsardzībā, intervijā, kas pirmdien publicēta laikrakstā "Handelsblatt", mudināja NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs. Vairāk »
 
4.aprīlis, 8:40 ASV Valsts departaments pirmdien paziņojis, ka pārtrauc finansēt ANO Iedzīvotāju fondu (UNFPA). Vairāk »
 
4.aprīlis, 8:00 Krievija un Baltkrievija pirmdien atrisinājušas strīdu par naftas un gāzes piegādēm, kas apgrūtinājis abu valstu attiecības. Vairāk »
 
3.aprīlis, 12:58 Pavisam nesen Japānā atvērts ekskluzīvs augļu veikals, kurā gardo augļu cena mērāma vairākos tūkstošos dolāru. Vairāk »
 
1.aprīlis, 20:59 Pasažieru trūkuma dēļ tiks slēgts pasaules īsākais starptautiskais avioreiss - astoņu minūšu lidojums no Šveices uz Vāciju pāri Bodenezeram. Vairāk »
 
1.aprīlis, 19:57 Vācijas kanclere Angela Merkele sestdien paziņoja, ka bēgļiem, kas vēlas veidot dzīvi Vācijā, ir jābūt gataviem dzīvot mazāk apdzīvotās vietās nekā pilsētas un jāizrāda lielāka ziņkārība par vācu kultūru. Vairāk »
 
1.aprīlis, 12:08 Britu raidsabiedrība BBC vēsta, ka Baltais nams oficiāli publicējis dokumentus, kuros aprakstītas 45.ASV prezidenta Donalda Trampa meitas Ivankas un viņas ģimenes finansiālā situācija. Vairāk »
 
31.marts, 17:40 Gāzesvads "Nordstream 2" būtu spēcīgs ierocis Krievijas diplomātiskajā arsenālā, kuru Eiropa nevar atļauties tai nodrošināt, pārliecināts Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Krišjānis Kariņš (V). Vairāk »
 
31.marts, 12:59 Latvijai būtu jāpacīnās par to uzņēmumu un iestāžu piesaisti, kuras pēc "Brexit" pārcelsies uz citām Eiropas Savienības (ES) valstīm, taču šķiet, ka nevienu tas neinteresē, šodien konferencē "Kā attīstīsies nekustamā īpašuma tirgus Latvijā?" sacīja Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas prezidents Edgars Šīns. Vairāk »
 
30.marts, 16:49 ASV prezidentam Donaldam Trampam jāizbeidz slavināt Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) un aicinājumi citām valstīm darīt to pašu, paziņojis Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers. Vairāk »
 
29.marts, 20:00 Lielbritānijai trešdien oficiāli uzsākot izstāšanos no Eiropas Savienības (ES), Francijas prezidents Fransuā Olands paziņojis, ka pašiem britiem "Breksits" būs ekonomiski sāpīgs. Vairāk »
 
29.marts, 19:06 Vācijas kanclere Angela Merkele trešdien noraidījusi Lielbritānijas premjerministres Terēzas Mejas aicinājumu paralēli "Breksita" sarunām noturēt arī sarunas par turpmākajām Lielbritānijas un Eiropas Savienības (ES) attiecībām. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers