Pasaulē

Šodien, 5:00 Kad cilvēki Krievijā uzzina, ka 25 gadus neesi bijis viņu valstī, tad uzreiz seko ziņkāres pilni jautājumi – nu, kā? Kādas redzat pārmaiņas? Kā izskatās jaunā Krievija? Atbildēt uz šiem jautājumiem nav viegli, jo, lai arī it kā ir mainījies daudz kas un pat ļoti, tajā pašā laikā ik uz soļa iznāk sastapties ar Krievijai nemainīgo un šķietami mūžīgo. Arī pie mums daudzi, izbraukājuši Eiropu krustām šķērsām, Krievijā nav bijuši gadu desmitiem vai pat nekad, lai arī Krievija ir mūsu kaimiņš. Ar mērķi uzzināt, kā dzīvo cilvēki tur, kur jau 17 gadu valda Putins, devos uz Krieviju. Vairāk »
 
Vakar, 21:03 Eiropas Savienības (ES) fondu apguve Latvijā norit labi, tomēr lēnāk šis process virzās pašvaldībās, kurām vajadzētu aktīvāk piesaistīt ES fondus, sacīja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). Vairāk »
 
22.jūnijs, 15:29 Irāna sākusi eksportēt dabasgāzi uz Irāku, paziņojusi Irākas Naftas ministrija. Vairāk »
 
21.jūnijs, 20:09 To austrumeiropiešu skaits, kas pārceļas uz dzīvi Lielbritānijā, kopš britu balsojuma par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) ir sarucis par trešdaļu, liecina trešdien publicētie pētījuma rezultāti. Vairāk »
 
21.jūnijs, 11:42 Rīga atzīta par 126.pasaulē dārgāko pilsētu un dzīve Rīgā ir krietni dārgāka nekā abu pārējo Baltijas valstu galvaspilsētās Tallinā un Viļņā, liecina starptautiskās konsultāciju kompānijas "Mercer Human Resource Consulting" publiskotais pētījums, kurā izvērtēts, cik dārgi ārzemju kompāniju darbiniekiem ir dzīvot 209 pasaules pilsētās. Vairāk »
 
20.jūnijs, 1:07 Latvijas galvaspilsēta Rīga ir iekļuvusi ietekmīgā Lielbritānijas medija Financial Times visstraujāk sarūkošo pilsētu sarakstā. Vairāk »
 
19.jūnijs, 15:27 Igaunijas parlaments (Rīgikogu) pirmdien ratificēja Baltijas valstu valdību līgumu, kas paredz uzbūvēt dzelzceļa savienojumu "Rail Baltica". Vairāk »
 
17.jūnijs, 17:36 Jaunās ASV sankcijas pret Krieviju, kuras apstiprinājusi parlamenta augšpalāta sarežģīs abu valstu attiecības, sestdien intervijā televīzijas kanālam "Rossija-1" teicis Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Vairāk »
 
16.jūnijs, 8:37 Maija beigās notikušais Baltijas forums sakrita ar brīdi, kad ASV prezidents ir izteicis vēlēšanos meklēt ceļus, lai uzlabotu attiecības ar Krieviju. Savukārt arī Krievijas vadība meklē veidus, kā pārvarēt nosacīto izolāciju. Tāpēc 2017. gadā Rīgai bija iespēja sarīkot līdz šim nepieredzēti augsta līmeņa Krievijas un ASV ekspertu viedokļu apmaiņu. Vairāk »
 
15.jūnijs, 7:30 Eiropas Savienībā (ES) no šodienas tiek atceltas mobilo sakaru viesabonēšanas piemaksas. Vairāk »
 
14.jūnijs, 23:30 Krievijas parlamenta apakšpalāta Valsts dome trešdien pieņēma likumprojektu, kas ļaus Maskavas pašvaldībai nojaukt padomju laikā celtās daudzdzīvokļu mājas un pārvietot 1,6 miljonus cilvēku. Vairāk »
 
14.jūnijs, 21:35 2014. gadā Eiropas Savienībā vīrieši vidēji saņēma par 39,4% augstāku pensiju nekā sievietes, turklāt pēdējo piecu gadu laikā starpība pieaugusi pusē dalībvalstu. Vairāk »
 
13.jūnijs, 23:07 Romas mērs Virdžīnija Radži otrdien pieprasījusi apturēt nelegālo imigrantu izvietošanu Itālijas galvaspilsētā, brīdinot, ka jaunu uzņemšanas centru veidošana var novest pie sociālās spriedzes eksplozijas. Vairāk »
 
13.jūnijs, 17:13 Eiropas Komisija (EK) otrdien uzsākusi tiesisko procedūru pret trim Austrumeiropas valstīm, kas atsakās uzņemt patvēruma meklētājus Briseles uzspiesto kvotu ietvaros. Vairāk »
 
12.jūnijs, 22:01 Protesti pret Venecuēlas prezidentu Nikolasu Maduro var pāraugt "asinspirtī" un izraisīt lielu bēgļu krīzi, pirmdien brīdināja Peru prezidents Pablo Kučinskis. Vairāk »
 
12.jūnijs, 21:18 Alibaba dibinātājs Džeks Ma vienas nakts laikā nopelnījis 2,8 miljardus dolāru, rezultātā kļūstot par bagātāko cilvēku Āzijā, ziņo "TIME". Vairāk »
 
12.jūnijs, 18:50 Ne visi Latvijā priecājas par Jeļenas Ostapenko panākumiem. Bijušais Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) komisijas vadītājs pārliecināts, ka viņa lieto dopingu! Vairāk »
 
11.jūnijs, 12:50 Svētdien stājies spēkā Ukrainas un Eiropas Savienības (ES) bezvīzu režīms, kas ukraiņiem ar biometriskajām pasēm ļauj doties uz ES dalībvalstīm, izņemot Īriju un Lielbritāniju. Vairāk »
 
9.jūnijs, 15:08 Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja piektdien pēc tikšanās ar karalieni paziņoja, ka saņēmusi Elizabetes II atļauju veidot mazākuma valdību un solīja valstij "sniegt noteiktību". Vairāk »
 
8.jūnijs, 12:04 Lielbritānijā šodien notiek parlamenta pirmstermiņa vēlēšanas, no kuru rezultāta varētu būt atkarīgs, kā norisināsies valsts izstāšanās no Eiropas Savienības, kas varētu ietekmēt daudzus imigrantus, tostarp arī iebraucējus no Latvijas. Taču Neatkarīgās aptaujātie Lielbritānijā dzīvojošie latvieši par vēlēšanu rezultātu nemaz nesatraucas. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers