Pasaulē

Vakar, 15:37 Mančestras futbola klubi nolēmuši ziedot vienu miljonu mārciņu fondam, kas sniedz palīdzību teroraktā cietušajiem cilvēkiem. Vairāk »
 
24.maijs, 20:41 Drosmīga sieviete vārdā Sabīne Koklačova šī gada sākumā izveidojusi blogu “A Year Without Shopping”, kur tiek publicēta aktuālākā informācija par eksperimentu, kura gaitā tiek noskaidrots, vai viena mēneša ietvaros viena persona var izdzīvot ar 150 eiro lielu budžetu. Vairāk »
 
24.maijs, 10:06 Laika posmā no 14.jūlija līdz 18.augustam tiks slēgta Viļņas lidosta. Šajā laikā teju visi avioreisi tiks novirzīti uz Kauņas lidostu, norādīts būvfirmu apvienības "A.C.B " mājaslapā. Vairāk »
 
23.maijs, 7:47 Eirozonas valstu finanšu ministriem pirmdienas vakarā neizdevās vienoties par aizdevuma programmas kārtējā maksājuma izsniegšanu Grieķijai. Vairāk »
 
18.maijs, 12:10 Eiropas Komisija (EK) ceturtdien piemērojusi ASV sociālā tīkla kompānijai "Facebook" 110 miljonu eiro naudassodu saistībā ar nepatiesas un maldinošas informācijas sniegšanu, kad tā centās iegūt apstiprinājumu viedtālruņu saziņas rīka "WhatsApp" pārņemšanai. Vairāk »
 
17.maijs, 7:06 Patlaban piecos Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāros ir 77 vakantas vietas ārstiem, 105 vakances māsām un 21 - māsu palīgiem, norāda slimnīcas pārstāve Aija Lietiņa. Vairāk »
 
16.maijs, 23:00 Eiropas Savienības (ES) tirdzniecības līgumus jāapstiprina visām bloka dalībvalstīm, otrdien lēmusi ES augstākā tiesa. Vairāk »
 
16.maijs, 12:23 Vizuālo prezentāciju platforma Prezi, kas lietotājiem palīdz daudz veiksmīgāk sasniegt savu mērķauditoriju un klientus, šodien paziņoja par vadošā globālajā tīmeklī bāzētā datu vizualizācijas uzņēmuma Infogr.am iegādi. Infogr.am klientiem piedāvā diagrammu un infografiku izveidošanas platformu, lai ātri un efektīvi atspoguļotu komplicētas idejas. Šis Prezi ir pirmais šāda veida darījums, un tā finanšu nosacījumi netiek izpausti. Vairāk »
 
13.maijs, 17:30 Grieķija sadarbībā ar Eiropas Savienības (ES) robežapsardzības pārvaldi “Frontex” un saskaņā ar ES pagājušā gada vienošanos ar Ankaru kopš trešdienas nosūtījusi atpakaļ uz Turciju 71 nelegālo imigrantu. Vairāk »
 
13.maijs, 15:27 Galu galā var izrādīties, ka maksāt par Lielbritānijas izstāšanos var nākties maksāt pašai Eiropas Savienībai (ES), sestdien intervijā laikrakstam "The Daily Telegraph" paziņojis Apvienotās Karalistes ārlietu ministrs Boriss Džonsons. Vairāk »
 
13.maijs, 14:26 Latvijas interesēs ir tas, lai gaidāmajās 25.maija NATO samita diskusijās Briselē aizsardzības izdevumu jautājums tiktu vēlreiz apstiprināts kā ļoti būtisks, norāda ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V). Vairāk »
 
13.maijs, 10:41 ASV kompānija "Apple" piektdien paziņoja, ka ieguldīs 200 miljonus ASV dolāru kādā Kentuki štata rūpnīcā, lai pasargātu kompānijas ražotos viedtālruņus no dizaina nepilnības, kuras dēļ šo viedtālruņu ekrāni varētu tikt saskrāpēti. Vairāk »
 
13.maijs, 10:02 Nelegālo imigrantu un citu pārkāpēju apturēšanai Uz Latvijas un Baltkrievijas robežas paredzēts būvēt aptuveni 120 kilometrus garu žogu, liecina Iekšlietu ministrijas (IeM) ziņojums valdībā. Vairāk »
 
13.maijs, 9:48 Sākot ar piektdienu, desmitiem valstu cietušas no kiberuzbrukumu viļņa, kas, strauji izplatoties, pārņēmis gandrīz visu pasauli, un eksperti jau atzinuši, ka tas ir vērienīgākais kiberuzbrukums vēsturē. Vairāk »
 
12.maijs, 14:51 Baltijas valstu energoapgādes tīkli pēdējos divos gados piedzīvojuši uzbrukumus no hakeriem, kas, visticamāk, saistīti ar Krieviju, aģentūrai "Reuters" atklājuši vairāki avoti. Vairāk »
 
11.maijs, 20:56 Šogad Latvijā gada vidējā inflācija gaidāma 2,5-3% apmērā, prognozēja banka analītiķi. Vairāk »
 
11.maijs, 13:27 Francijas vīna ražotāji pavēstījuši, ka aprīlī piedzīvotais aukstuma vilnis radījis zaudējumus vismaz viena miljarda eiro apmērā, šai kļūstot par vērienīgāko kataklizmu pēdējo 25 gadu laikā. Vairāk »
 
10.maijs, 9:45 Latvijas Banka sagatavojusi datus par to, kā Eiropas Centrālā banka iegāzusi komercbankās 1,535 triljonus eiro. Vairāk »
 
7.maijs, 23:04 ASV prezidents Donalds Tramps apsveicis centristu Emanuelu Makronu ar uzvaru Francijas prezidenta vēlēšanās. Vairāk »
 
4.maijs, 18:12 Eiropas Savienība (ES) ceturtdien raidījusi jaunu triecienu Lielbritānijai, ierosinot jaunus noteikumus, kas paredzētu ievērojamai daļai no Londonas banku nozares pēc "Breksita" pamest Lielbritāniju. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers