Pasaulē

Vakar, 13:36 Izstājoties no Eiropas Savienības (ES), Lielbritānijai vajadzēs maksāt apmēram 50 miljardus sterliņu mārciņu (58 miljardus eiro), paziņojis Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers. Vairāk »
 
23.marts, 8:48 ASV federālajiem prokuroriem ir aizdomas, ka Ziemeļkorejas valdība organizējusi 81 miljona ASV dolāru zādzību no Bangladešas konta Ņujorkas Federālo rezervju bankā (Federal Reserve Bank), kas notika pērn, trešdien ziņoja ASV mediji. Vairāk »
 
23.marts, 8:05 Atzīmējot 60. gadadienu kopš Eiropas Savienības priekšteces – Eiropas Ekonomikas kopienas – nodibināšanas, sestdien Romā notiks ES valstu un valdību vadītāju tikšanās, kuras uzdevums ir ne tikai atcerēties gūtos panākumus, bet arī iezīmēt savienības nākotnes aprises. Vairāk »
 
22.marts, 16:50 Latvijas interesēs ir, lai ASV aktīvi atbalstītu savus sabiedrotos, tomēr maz ticams ka Savienoto Valstu prezidenta Donalda Trampa ārpolitika būs vērsta uz starptautisko izaicinājumu risināšanu, tostarp Austrumeiropā, pētījumā "Donalds Tramps: Amerika pirmā" secinājis Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra pētnieks Mārtiņš Hiršs. Vairāk »
 
22.marts, 13:20 Eiropas Savienības (ES) migrācijas, iekšlietu un pilsonības komisārs Dimitris Avramopuls otrdien vizītē Polijā brīdinājis bloka dalībvalstis, ka Eiropas Komisijas (EK) rīcībā esot instrumenti, līdzekļi un vara, lai ieviestu obligātas kvotas patvēruma meklētāju uzņemšanai, vēsta Polijas Radio. Vairāk »
 
22.marts, 10:55 ASV prezidenta Donalda Trampa bijušais vēlēšanu kampaņas padomnieks Pols Manaforts centies noslēpt 750 000 dolāru (694 000 eiro) lielu maksājumu, ko 2009.gadā saņēmis no Ukrainas promaskaviskā eksprezidenta Viktora Janukoviča Reģionu partijas, otrdien paziņojis ukraiņu likumdevējs Serhijs Leščenko. Vairāk »
 
21.marts, 11:47 Apvienotās Karalistes valdība vakar apstiprinājusi, ka 29. martā tiks uzsākts Brexit jeb izstāšanās process no Eiropas Savienības. Vairāk »
 
21.marts, 10:40 Vairākas Lielbritānijas bankas darījumos apstrādājušas gandrīz 740 miljonus dolāru (688,2 miljonus eiro) saistībā ar vairāku miljardu dolāru vērtu Krievijas naudas atmazgāšanas shēmu, pirmdien vēstīja laikraksts "The Guardian". Vairāk »
 
20.marts, 22:00 Starptautiskais Valūtas fonds (SVF) pirmdien neapstiprinās starptautiskā aizdevuma daļas maksājumu Ukrainai viena miljarda ASV dolāru apmērā, lai izvērtētu ietekmi, kāda ir Ukrainas noteiktajam kravu pārvadājumu aizliegumam pāri frontes līnijai uz okupētajiem Donbasa rajoniem un no tiem, paziņojusi Ukrainas Finanšu ministrija un centrālā banka. Vairāk »
 
20.marts, 17:29 Datortehnoloģiju uzņēmuma "Microsoft" dibinātājs Bils Geitss ceturto gadu pēc kārtas ierindojies žurnāla "Forbes" veidotā ikgadējā pasaules bagātāko cilvēku saraksta augšgalā, viņam apsteidzot amerikāņu investoru Vorenu Bafetu. Vairāk »
 
18.marts, 20:08 ASV prezidents Donalds Tramps paziņojis, ka Vācija ir parādā NATO "milzīgas naudas summas" un ASV ir "jāsaņem vairāk" par to, ka tās garantē drošību. Vairāk »
 
17.marts, 20:51 ASV prezidents Donalds Tramps, piektdien Baltajā namā tiekoties ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli, paziņoja par "spēcīgu atbalstu" NATO, vienlaikus uzsverot, ka dalībvalstīm "jāmaksā tas, kas tām pienākas". Vairāk »
 
17.marts, 15:55 Norvēģija ir ierosinājusi kvotu apmaiņu ar Eiropas Savienību (ES), lai tādējādi pavērtu iespēju ES kuģiem iegūt nepieciešamo licenci legālai sniega krabju zvejniecībai Norvēģijas kontinentālajā šelfā, aģentūra LETA noskaidroja Norvēģija vēstniecībā Latvijā. Vairāk »
 
17.marts, 12:30 Krievijas lidmašīnu bāzeskuģa "Admiral Kuzņecov" remonts un modernizācija var izmaksāt 65 miljardus rubļu (miljards eiro), un tas var ļaut paildzināt kuģa ekspluatācijas laiku par 20 gadiem, piektdien vēstīja laikraksts "Izvestija". Vairāk »
 
16.marts, 16:45 Ukraina ceturtdien noteica sankcijas valstī strādājošām Krievijas valstij piederošajām bankām, tādējādi vēl vairāk saasinot jau tā saspīlētās attiecības ar Maskavu. Vairāk »
 
15.marts, 16:20 Fabriku slēgšana un darbavietu likvidēšana var būt "ļoti smags grēks", trešdien paziņojis Romas pāvests Francisks. Vairāk »
 
15.marts, 15:40 Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padome (NDAP) trešdien pieņēmusi lēmumu pārtraukt kravu pārvadājumus pāri frontes līnijai uz okupētajiem Donbasa rajoniem un no tiem. Vairāk »
 
15.marts, 12:01 Abas Apvienotās Karalistes parlamenta palātas apstiprinājušas likumu par Brexit, un, līdzko to būs parakstījusi karaliene Elizabete II, premjere Terēza Meja varēs oficiāli informēt Eiropas Savienību par to, ka briti, pamatojoties uz Lisabonas līguma 50. panta nosacījumiem, uzsāk izstāšanās procesu. Vairāk »
 
14.marts, 13:32 Pērn uzņēmumu iegādes un apvienošanās (M&A) darījumu skaits Baltijas valstīs kopumā ir audzis un bijis aktīvākais pēdējā desmitgadē, taču Latvija bijusi investoriem mazāk pievilcīga valsts, liecina advokātu biroja "Ellex" veiktais pētījums par M&A darījumu dinamiku Baltijas valstīs 2016.gadā. Vairāk »
 
14.marts, 10:15 Pavisam drīz Serbijā tiks atvērts pirmais Zviedrijas mēbeļu kompānijas "Ikae" veikals šajā valstī. Lai gan veikalam būs nepieciešami aptuveni 250 darbinieki, uz šīm amata vietām pieteikušies aptuveni 18 000 Serbijas iedzīvotāju. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers