Latvijā: Latvijas iedzīvotāji šobrīd jūtas materiāli nodrošinātāki, nekā teju jebkad 46 komentāri
 
Latvijā

Latvijas iedzīvotāji šobrīd jūtas materiāli nodrošinātāki, nekā teju jebkad

 
Ilustratīvs attēls

Iedzīvotāju viedoklis par savu materiālo nodrošinājumu dalās, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Pērn decembrī veiktajā aptaujā iedzīvotājiem tika lūgts norādīt, vai kopumā viņi sevi uzskata par nodrošinātiem vai materiāli nenodrošinātiem.

Tika noskaidrots, ka 48% sevi uzskata par materiāli nodrošinātiem, kas ir par diviem procentpunktiem vairāk nekā pirms gada, atkārtojot otro augstāko īpatsvaru novērojumu vēsturē. Līdz šim lielākais iedzīvotāju, kas sevi kopumā uzskatīja par materiāli nodrošinātiem, bija fiksēts 2015.gadā, kad tā domāja 53%, savukārt 2007.gadā tā domāja 48% iedzīvotāju.

Pretēju viedokli pagājušajā mēnesī pauda 44% iedzīvotāju. Kopumā sevi par materiāli nenodrošinātiem uzskatošo iedzīvotāju īpatsvars pērn bijis viens no zemākajiem pēdējos desmit gados.

Vislielākais iedzīvotāju, kuri sevi atzīst par materiāli nenodrošinātiem, īpatsvars fiksēts 2003.gadā, kad šādu viedokli pauda 63% iedzīvotāju.

Komentāri [46]
#
lapa 21.janvāris 2018 13:07 atbildēt
mes , 3 gimenes , 2 reizes menesi , lai kaut ka izdzivotu saja dambrovska laimes stastu zeme , braucam iepirkt partiku lietuva , tur viss uz tresdalu letaks , ka ari lejam degvielu kas tur maksa 1 eiru litra - dizelis. paldies saimas taukmulu bandai , kas rupejas par latviesu tautas labklajibu . valdiba sez neliesi - paslabumu kampeji.
 
#
murkšķis 21.janvāris 2018 10:43 atbildēt
Ko tāds bankas "loceklis",kas vainīgs pie Latvijas Krājbankas kraha dara Rīgas Domē? Vai arī Rīgas Domi gatavo bankrotam? Ušakova kungs,kāpēc pieļaujiet situāciju,ka Rīgas Dome darbojas profesionāli sabotieri ?
 
#
savādnieks 21.janvāris 2018 10:36 atbildēt
Šī nra faktu interpretācija un atsauce uz skds ir nopietni kaitinoša,ja pāris dienas atpakaļ tika pasniegta ziņa,ka NABADZĪBAS RISKAM Latvijā ir pakļauti 22% iedzīvotāji un 40% pensionāri,pārrēķinot to ''dvēselēs'',tie ir desmitiem tūkstošu iedzīvotāju,JA MELO,TAD TĀ LAI TIE BŪTU TICAMI (propogandas lielmeistars Gebels)
 
#
vendetta 21.janvāris 2018 10:29 atbildēt
Kamēr visi ,valdību ieskaitot ,bezrūpīgi audzē ārējo parādu viss ir okey! Tad,kad iestāsies parādu paģiras,tad būs jaunais emigrācijas vilnis!
 
#
lapa 21.janvāris 2018 10:10 atbildēt
saimas deputatu pasutitas baikas.
 
Skatīt visus 46 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers