Latvijā: Tagad jau vecais īpašnieks skaidro, kādēļ "Stenderu" pārdeva ķīniešiem 19 komentāri
 
Latvijā

Tagad jau vecais īpašnieks skaidro, kādēļ "Stenderu" pārdeva ķīniešiem

 
Lauris Aizupietis, F64 Photo Agency

Vietējās kosmētikas ražotāja SIA "Stenders" dibinātājs Jānis Bērziņš žurnālam "Privātā Dzīve" skaidro, kas lika šo uzņēmumu pārdot investoriem no Ķīnas.

Izrādās pārdošanas process sācies uzņēmuma 16. jubilejā un joprojām norit. Bērziņš skaidro, ka šāds lēmums pieņemts, pēc tam, kad bija pieņemti virkne ne visai veiksmīgi biznesa lēmumi, kas saistīti ar investīcijām.

"Ieguldījām straujā attīstībā un gribējām iekarot plašo pasauli. Taču rezultāti nebija tādi, kādus gaidījām, un nonācām naudas grūtībās. Šo situāciju risinājām kopš maija. Lai uzņēmums turpinātu strādāt un zīmols, kas, manuprāt, ir veiksmīgs un atpazīstams, augtu un attīstītos, bija jāizšķiras par labu šādam iznākumam - pārdošanai," paskaidro "Stenders" dibinātājs.

Diezgan lielus zaudējumus nesis lēmums atvērt veikalu Singapūrā, kas izmaksāja daudz, bet ieņēmumi bija ne tādi, kādus plānoja. Tāpat neveiksmi piedzīvoja ekspertu rosinājums atvērt biroju Filipīnās, lai meklētu sadarbības partnerus.


Komentāri [19]
#
Lauku vecis 18.oktobris 2017 20:58 atbildēt
Ja kāds grib pārdot savu biznesu , vai ielist kādā ārzemē , došu lētu padomu.
Par Singapūru vajadzēja saprast, ka Singapūras brīnums radās, ka singapūrieši vienmēr prata pievākt sev, nevis ko atdot citiem.
 
#
Juce 18.oktobris 2017 19:51 atbildēt
Domāju, ka Bērziņa kungs ir latvietis... Izrādās , pazaudējis latvietību.
Tik nauda, nauda...
 
#
Es 18.oktobris 2017 15:19 atbildēt
Varbūt tomēr 'bijušais" nevis vecais ?
 
#
ne1 18.oktobris 2017 10:50 atbildēt
ja jau uzņēmums sastāvēja no investīcijām, tad šis varēja būt tikai dibinātājs un investoru rīkojumu izpildītājs, nevis īpašnieks...
kārtējais ragu un nagu kantora zicpriekšsēdis... un ja investori no ķīnas, tad kāpēc gan šiem uzņēmumu nepārcelt tuvāk mājām? tur par sliktu uzvedību nāvessods, šeit par kārtējo izlaupīto un finansiāli sagrauto vietējo uzņēmumu medāļus dala...
 
#
tedis 18.oktobris 2017 10:29 atbildēt
Nav jau ko skaidrot. Pāris neveiksmīgu biznesa lēmumu ,valsts nodokļu (priekšnodoklis ,pārdevis neesi ,bet nodokļi jau jāmaksā )presings un tu esi bankrots !!!
 
Skatīt visus 19 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers