Latvijā: "airBaltic" uz laiku apturējis "Bombardier CS 300" lidmašīnu lidojumus 5 komentāri
 
Latvijā

"airBaltic" uz laiku apturējis "Bombardier CS 300" lidmašīnu lidojumus

 
Kaspars Krafts/F64 Photo Agency

Trešdien, 11.oktobrī, nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" apturējusi 7 jauno lidmašīn "Bombardier CS 300" lidojumus, vēsta LTV "Panorāma"

"airBaltic" preses sekretāre Alise Briede LTV raidījumam “Panorāma” apstiprināja, ka lēmums uz laiku apturēt lidojumus ar “Bombardier CS 300” saistīts ar tehniskiem iemesliem.

Kaspars Krafts/F64 Photo Agency

Visu lidsabiedrības rīcībā esošo septiņu “Bombardier CS 300” lidmašīnu lidojumi ir apturēti drošības apsvērumu dēļ.

"airBaltic" preses sekretāre arī uzsver, ka šīs ir jauna modeļa lidmašīnas, un līdzīgi kā citās jomās, arī aviācija jaunu objektu tehniskām niansēm tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. Visas "Bombardier CS 300" lidmašīnas tiek pārbaudītas.

Vēlāk Briede aģentūrai LETA pastāstīja, ka jauno lidmašīnu testi vēl turpinās, tomēr plānots, ka jau rīt "divas līdz četras" lidmašīnas atsāks lidojumus.

Kā liecina informācija Rīgas lidostas mājaslapā, šovakar ir atcelti lidojumi uz Helsinkiem un Kazaņu, bet par vēl virkni lidojumu norādīts, ka tie kavējas.

Kā ziņots, Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" nesen saņēma septīto no 20 pasūtītajām Kanādas ražotāja "Bombardier" CS300 lidmašīnām, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmumā.

Paredzēts, ka līdz gada beigām lidsabiedrības flotē būs kopumā astoņi CS300 gaisa kuģi. Savukārt atlikušās lidmašīnas plānots saņemt līdz 2019.gada beigām.

Līdz šim "airBaltic" ar jaunajām "Bombardier CS300" lidmašīnām veikusi vairāk nekā 2600 lidojumus un nolidojusi vairāk nekā 6700 stundu, pārvadājot vairāk nekā 300 000 pasažierus.

Lidsabiedrība lidojumus ar CS300 lidaparātiem veic tādos maršrutos kā Amsterdama, Barselona, Roma, Maskava, Londona, Parīze, Vīne, Atēnas, Madride un citos.

Komentāri [5]
#
tāds pat cūkas sūds ka fliks ! 12.oktobris 2017 0:44 atbildēt
gausam - pidarasm, konfiscēt sazagto, tu vācu mēsls, zaglis un latvju slepkava !
 
#
tv 11.oktobris 2017 23:38 atbildēt
Labi,ka neviena lidmašīna nenogāzās. Tā ir, kad domā nevis kā labāk, bet kā krievam ieriebt. Nu, ieriebēji,kas atmaksās izgāzto naudiņu?
 
#
Joņs » tv 12.oktobris 2017 1:45 atbildēt
Kad kad!?! Tas kurš vienmēr,pensionāri un daudzbērnu ğimenes!
 
#
Raimonds 11.oktobris 2017 21:44 atbildēt
Šīs Bombardier 300 tika iepirktas tikai viena iemesla dēļ - lai ieriebtu Krievijai ... tika anulēts iepriekš noslēgtais līgums par Krievijas Suhoi ... un tupā Latvija ielaidās afētā ar tiem Bombardier 300 ....:)
Labi vēl ka te līķu nav ar tiem Bombardier ... Latvijai pagaidām vienkārši ir noveicies ...
 
#
Raimonds 11.oktobris 2017 21:39 atbildēt
Kāds pārsteigums ... :))... Latvijā un Zimbabvē apturēti Bombardier 300 ekspluatācija ....
Un kas te visskaļāk bļāva ... ka Gausa iepriekš noslēgtais līgums ir jāanulē un jāizvēlas tieši tas modelis, kuru neizmanto neviena civilizēta valsts - Bombardier 300 ... tā bija mūsu Nacistu partija ... kura ķērca kā aizkauta vista ... un pieprasija Saeimas balsojumu ...
Un kurš tagad segs tos zaudējumus? ... nacisti? ... vai kā parasti tauta ... :)
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers