Latvijā: Uzzini, cik pelna Latvijas augstskolu rektori 9 komentāri
 
Latvijā

Uzzini, cik pelna Latvijas augstskolu rektori

 
REUTERS/ SCANPIX

Pilnā sparā sācies jaunais mācību gads. Kamēr tūkstošiem skolēnu un studentu turpina izglītoties, tikmēr žurnāls "Privātā dzīve" noskaidrojis, cik tad pelna Latvijas vadošo augstskolu rektori.

Jānis Gardovskis, Rīgas Stradiņa universitātes rektors

Žurnāls "Privātā dzīve" informē, ka rektora pienākumus J.Gardovskis pilda teju jau desmit gadu. Deklarācijā norādīts, ka 2016.gadā viņš saņēmis 107 881.41 eiro lielu algu. Mēnesī viņš nopelna ap 8990 eiro. Gada kopējie ienākumi-332 000 eiro.

  • 1 / 7
  • >
Komentāri [9]
#
Dusmas 20.septembris 2017 13:26 atbildēt
Un manai meitai ir jāņem kredīts maģistratūrā, jo vienam lielam onkulim ir briesmīga apetīte. Viņš, redziet, ir pelnījis simtkārt vairāk par pārējiem darbaļaudīm. Kas tā par cūcību?? Ko tādu šie ''brīnumcilvēki'' dara, ka viņu algas ir mērāmas n-tajos tūkstošos?? Ko viņi dod?? Tajā pašā laikā jauni cilvēki izbrauc uz ārzemēm mācīties, strādāt, jo dažiem, atvainojiet, ''cūkām'', sile nekad nebūs pilna līdz augšai, vienmēr apakšā būs caurums... Nelieši! novēlu lai jums nebūtu neviena studenta un jūs aizrītos vienreiz!!
 
#
Tāda netaisnība. 19.septembris 2017 13:26 atbildēt
Ar ko šie lektori ir labāki par skolotājiem, kuri saņem verga algu ? Domāju, ka skolotāja darbs daudz vairāk nes labumu, nekā studentu skološana. Viņi audzina jauno paaudzi un izskolo to līdz augstskolai. Šis darbs ir daudz grūtāks, nekā papildināt zināšanas jau pieaugušam cilvēkam.Lai šie lektori pamēģina izskolot mazus bērnus. Domāju,ka viņi to nekad nedarītu.
 
#
GOTS UN SLAVA "VARAI !" 19.septembris 2017 13:18 atbildēt
Mums nav naudas bērniem, invalīdiem, slimiem cilvēkiem, veciem pensionāriem, medicīnai, skolotāju, zemākā med. personālam algām, cilvēk mirst nesaņēmuši palīdzību no valsts, viņus glābj tie paši - trūcīgie pensionāri un cilvēki ar maziem ienākumiem.
Trūcīgais un neaizsargātais slānis ir pamests likteņa ziņā, politiķi lielās, ka katru gadu pensionāriem pieliek dažus eiro, bet kā katru gadu aug dārdzība. Pamēģiniet kaut mēnesi , varenie kungi, izdzīvot ar pāris simtiem eiro !!! Paši sev ceļ algas, kad iegribās, sev atvēlot invalīdu vai pensionāru mēneša "pensijas" lielumu un vēl vairāk ! Senāk inteliģence gāja kopā ar vienkāršo tautas daļu, kopīgi cīnījās pret negodībām, bet tagad inteliģence ir UZPIRKTA ar lielām algām, šeit ir piemērs. Politiskā mafija, inteliģence un visi augstie kungi ir uzpirkt ! Visi ir lepni un staigā ar paceltām galvām. Mēs neesam ar šiem neizdevušajiem pastalniekiem !!!
 
#
13 » GOTS UN SLAVA "VARAI !" 19.septembris 2017 13:25 atbildēt
Diemžēl,no inteliģences šitā publika stāv patālu.Izgiītība nav tas pats,kas inteliģence!
 
#
> 13 » 13 19.septembris 2017 13:30 atbildēt
Jums ir argumenti pret JEBKO ! Valstī viss ir pareizi un vislabākajā kārtībā, ja skatās no JŪSU viedokļa !!! Dombrovskis :Veiksmes stāsta zeme !
 
#
Klāra 19.septembris 2017 12:39 atbildēt
Cik viņi pelna - vai pareizāk sakot, "izgrābj" no galēji novārdzinātas un jau pa pusei depopulizētas valsts nodokļmaksātāju naudas? Pilnu patiesību viņi droši vien pateiktu tikai tad, ja viņi būtu uzvilkti pie karātavām, un cilpa apmesta. Bet ja viņiem ļaujam grābt, viņi arī grābs arī turpmāk, uz nebēdu. Un ne tikai šie rektori.
 
#
sanis 19.septembris 2017 12:04 atbildēt
Bet cik sagatavoti speciālisti ir mūsu valstī, to neviens nerēķina.
 
Skatīt visus 9 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers