Latvijā: VID sāks sazināties ar daļu no iedzīvotājiem, kuri nav iesnieguši ienākumu deklarāciju 5 komentāri
 
Latvijā

VID sāks sazināties ar daļu no iedzīvotājiem, kuri nav iesnieguši ienākumu deklarāciju

 
Lauris Aizupietis, F64 Photo Agency

Valsts ieņēmumu dienests (VID), ņemot vērā Latvijā ieviesto diferencēto neapliekamo minimumu, plāno sazināties ar iedzīvotājiem, kuri nav iesnieguši ienākumu deklarāciju par 2016.gadu, trešdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja dienesta ģenerāldirektore Ilze Cīrule.

"No septembra mēs apzināsim tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri mums nav iesnieguši deklarāciju par 2016.gadu, bet kam pienākas šis diferencētais neapliekamais minimums un, iespējams, nodokļu atmaksa," teica Cīrule.

Vienlaikus viņa atzina, ka pagaidām VID nav informācijas, cik daudz varētu izmaksāt šāda iedzīvotāju apzināšana. Iedzīvotāju uzrunāšanai VID slēgs līgumu ar informācijas tehnoloģiju sistēmas izstrādātāju.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka no 2016.gada Latvijā ieviests diferencētais neapliekamais minimums. Tostarp mazo algu saņēmējiem (līdz 380 eiro mēnesī) - neapliekamais minimums pērn bija 100 eiro mēnesī. Strādājošajiem, kuri saņēma darba algu no 380 līdz 1000 eiro mēnesī, neapliekamais minimums, piemērojot formulu, pakāpeniski samazinājās līdz pie darba algas virs 1000 eiro mēnesī, neapliekamais minimums bija 75 eiro mēnesī.

Komentāri [5]
#
beiza 23.augusts 2017 20:23 atbildēt
vienigais variet mums atsukat
 
#
pufs 23.augusts 2017 13:38 atbildēt
vid ķepa netiek vai negrib vai tai neļauj ķerties pie lielajiem nodokļu parādniekiem, grābstās gar sīkumiem. galīga prioritāšu putra....
 
#
Inta » pufs 24.augusts 2017 14:35 atbildēt
IBD saucas...
:)))
 
#
jānis 23.augusts 2017 13:35 atbildēt
rukšiem sile tukša?
 
#
Joņs 23.augusts 2017 11:37 atbildēt
Neredzu par ko maksāt! Ne valsts ierēdņu nedz citu budžeta izsaimniekotāju darbs man neapmierina!!! Takā es uzskatu nelietderīgi izškiet naudu(maksājot nodokļus un ne mazus) visādu gangaru uzturēšanai. Ieskaitaot pašu VIDu kurš vairāk līdzinās reketieru bandai!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers