Latvijā: NMPD darbinieki jau šogad pieprasīs lielākas algas 3 komentāri
 
Latvijā

NMPD darbinieki jau šogad pieprasīs lielākas algas

 
F64

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki prasīs atalgojuma pieaugumu vismaz 10% apmērā jau šogad, informēja Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) pārstāve Inga Rudzīte.

LVSADA vadība un reģionu pārstāvji šodien tikās ar NMPD vadību, lai apspriestu darba samaksas paaugstināšanas iespējas. Puses bija vienisprātis par to, ka darba samaksas pieaugumu ir pelnījuši visi, kas piedalās neatliekamās medicīniskās palīdzības nodrošināšanā, turklāt 10% pieaugums būšot pati mazākā prasība.

Pēc NMPD vadības aprēķiniem, prasības apmierināšanai vajadzētu papildus apmēram trīs miljonus eiro.

Rudzīte norādīja, ka iekšējās rezervēs šādus līdzekļus atrast nav iespējams, turklāt būtu jāpalielina samaksa par virsstundām, kas tiek strādātas normālā pagarinātā darba laika ietvaros. "Arī tas prasa papildus līdzekļus, kādu dienesta rīcībā nav. Tomēr arodbiedrības pārstāvjus šāda atbilde neapmierina," piebilda Rudzīte.

Arodbiedrības ieskatā, problēma ir jārisina, jo darbinieku vidū strauji aug neapmierinātība ar esošo situāciju.

Patlaban izteikti dažādi priekšlikumi par protesta akcijām, taču, lai tos apkopotu, jautājums tiks skatīts LVSADA padomes sēdē nākamnedēļ, 21.martā.

Komentāri [3]
#
jāpalielina 15.marts 2017 16:18 atbildēt
viņi jau sen pelnījuši...
 
#
rt 15.marts 2017 14:06 atbildēt
Naudas nekam nepietiek, Jo! Latvija nav Razjojosha ekonomika! Industriala ekon., Plaukstosha Lauksaimniecina - izvilks Latvijas ikdienu no shi Graavja! Latvieshiem, tautai ir Jaapieprasa Partijam, Pelnoshu ekonomiku Buvet augshaa! Razjoshanas! Rupnicas, Fabrikas! Pilnigi Jaunu Nodoklju sisteemu! Neapzogamu! Likumdoshanu jaunu! Lai visus Kraapniekus var panjemt pie rikles in iesedinat vismaz uz 20 gadiem! Konfiscejot visu Nozagto, Noprihvatizeto! Ekonomiskaas att., nav Latvijaa! Tad arii bus nauda Medicinai, Izglitibai, Pensijaam!
 
#
un tad » rt 15.marts 2017 14:09 atbildēt
vares, un bus jacelj augsha Maksat spejigas algas! Teiksim 7 euro st. Minimala darba samaksa! Bet izveidot 80% iedzivotaju, videjo slaini! Bet kampejiem uzlikt Robezjas, cik drikst sanjemt jebkaada amatpersona! Piem. 5000 euro menesi, Netto.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers