Latvijā: Seniori sašutuši par lielajiem pabalstiem bēgļiem; tie pārsniedz 75% senioru pensiju apmēra 31 komentāri
 
Latvijā

Seniori sašutuši par lielajiem pabalstiem bēgļiem; tie pārsniedz 75% senioru pensiju apmēra

 
F64

Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) dome šodien vienojās nosūtīt vēstuli Saeimai un valdībai, paužot sašutumu par 256 eiro ikmēneša pabalstu bēgļiem, kas ir lielāks par 75% Latvijas senioru pensijām, aģentūrai LETA pastāstīja federācijas vadītājs Andris Siliņš.

Kā ziņots, šāda pabalsta apmēra noteikšanu paredz Eiropas Savienības direktīvas. Šā gada 22.aprīlī valdība apstiprināja noteikumus, kas paredz tā ieviešanu Latvijā.

Vēstulē Saeimai un valdībai LPF aicinās vērtēt reālo situāciju valstī, pirms ieviest šādas normas, sacīja Siliņš. "Sanāk, ka savas valsts pilsoņi tiek mazāk nodrošināti nekā bēgļi. Tas ir cilvēka cieņas pazemojums," izteicās LPF vadītājs.

Viņš norādīja, ka LPF nav pieņemama šāda valsts rīcība. Pagaidām gan neko vairāk par sava viedokļa nosūtīšanu Saeimai un valdībai federācija neplāno.

Komentāri [31]
#
un kas 17.oktobris 2016 20:46 atbildēt
vai ES , vai mūsu valdība ir atbildīga par pensionāru neapskaužamo stāvokli?!
siliņš sēž saeimā un ir komforta apstākļos, tāpēc viņam grūti protestēt- ja nu izšilpj ārā no ērtā sēdekļa, labāk- imitēt darbības.
 
#
lili 5.janvāris 2016 22:38 atbildēt
...VALDĪBA VARZA LATVIJAS PANSIONĀRUS ĀTRĀK GRIB REDZĒT KOKA MĒTELĪTĪ UN BĒRNU VĒRTĒ VIENĀDĀ LIMENĪ KĀ ATKRITUMU IZVEŠANU .....
 
#
kliegt pilnā balsī 12.novembris 2015 21:15 atbildēt
Šeit nu gan vajadzētu kliegt pilnā balsī. Eiropas Savienībai vajadzētu piedomāt pie kristīgajām vērtībām: Mīli savu tuvako!!! Visam ES iznāk nauda, tikai ne nabadzīgakajai Eiropas Savienibas daļai.
 
#
K-K 3.augusts 2015 20:14 atbildēt
... Cerams, vecie beidzot bus spiesti padomat dzilak un saks apdomaties un nodos savas balsis vienigai partijai, kas izmainis sis mulkis pret viedu valsts attistibas politiku un visu cilveku labklajibu --- NA !
 
#
V-11 2.jūlijs 2015 18:39 atbildēt
kautkas nau kārtībā valstī ! PENSIONĀRIEM -275 Eiras mēnesī minimumu ! MUSU VALSTĪ dzīvojam tā kā dzīvojam un kādi tur B''eģļi nedrīkst saņemt vairāk par cilvēkiem kas strādājuši šīs valsts labā ! Jamaina Valdība !
 
Skatīt visus 31 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers