Ārējie Nr.1: VAKARA ZIŅAS: Ekspremjers Repše iegāžas grāvī un asiņo 30 komentāri
 
Ārējie Nr.1

VAKARA ZIŅAS: Ekspremjers Repše iegāžas grāvī un asiņo

 
Ilze Zvēra, F64 Photo Agency

Ekspremjers Einars Repše (55) vienmēr ir izcēlies ar aktīvu dzīvesveidu un dažādiem izaicinājumiem. Beidzamo mēnešu laikā Ikšķiles ielās Repši var manīt teju ik dienu, pārvietojamies uz moderna tehnoloģijas brīnuma, kāds Latvijā nav nemaz tik bieži sastopams. »Vakara Ziņas« sazinājās ar ekspremjeru, lai noskaidrotu, kas tas ir par tehnoloģiju objektu, uz kura viņš pārvietojas.

«Tas ir «Ninebot One E+» segvejs, kas ir pašbalansējošais vienritenis. Ar šo riteni ir diezgan grūti braukt, jo tam ir tikai viens ritenis. [...] Pilnā ātrumā ar šo rīku braukt nerekomendēju, jo, kad pārvietojies ar 25 kilometriem stundā, var notikt tehniska kļūda elektronikā, un tad diemžēl kritiens un dzimtās zemes cieša nobučošana ir neizbēgama. Man pašam nesen gadījās nokrist un tiešām cieši sabučot savas mīļās zemes asfaltu. Mājās atnācu asiņains, jo, kad krīti ar pašbalansējošo vienriteni, kurš traucas ar ātrumu virs 20 kilometriem stundā, tu neko īsti nevari izdarīt, ne nolēkt, ne arī pašaut priekšā rokas.

Visu sarunu ar Einaru Repši lasi jaunākajā žurnāla "Vakara Ziņas" izdevumā, www.vz.lv

Komentāri [30]
#
murkšķis 24.septembris 2017 19:28 atbildēt
Repše gar zemi un mute pilna ar zemi!
 
#
/ 24.septembris 2017 17:16 atbildēt
pēc repša&godmaņa nelietības 1992.gada oktobrī - Latvija asiņo, cilvēku skaits samazinās. ceļa nodokli Latvijā šis sagrāva,...
 
#
hahaha 24.septembris 2017 16:19 atbildēt
Žēl,bet no kritiena izklausās vēl stulbāks palicis!
 
#
Piekrītu>salsa 22.septembris 2017 20:34 atbildēt
"Kā informēja Finanšu ministrijas (FM) Komunikācijas departamenta direktora vietnieks Aleksis Jarockis,ministrs uzdevis izstrādāt priekšlikumus,kas paredzētu,ka ar NĪN būtu apliekamas tikai luksusa dzīvojamās platības."
Skat."Repše: Ar nekustamā īpašuma nodokli jāapliek tikai luksusa dzīvojamās platības",LETA,22.maijs (2009) 19:18 www.financenet.lv/pr..rticle.php?id=218017
 
#
Čiepa 22.septembris 2017 19:13 atbildēt
...šiziks ir šiziks,ne ko pielik ne atņemt.
 
Skatīt visus 30 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers