#
Bezmaksas tālrunis abonēšanai 80201333
Piegādātājs
Persona

Abonēšana

Abonē un saņem sev vēlamā laikā tuvākajā Narvesen tirdzniecības vietā. Preses izdevumu izsniedz tirdzniecības vietas pārdevējs/kasieris.

Informācija abonēšanai:

  1. jāizvēlas izdevums, abonēšanas periods 12 mēn.,
  2. jānoformē pasūtījums, aizpildot prasītos laukus,
  3. jānorāda apmaksas veids, jāveic apmaksa,
  4. no piedāvātā saraksta jāizvēlas saņemšanas vieta,
  5. tirdzniecības vietā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, saņemsiet abonementa kartīti, kur tiks veiktas atzīmes par saņemšanu.

Izdevumu var saņemt iznākšanas dienā tirdzniecības vietas darba laikā (iznākšanas dienā neizņemtos izdevumus var saņemt četras darba dienas pēc iznākšanas).

Neatkarīgā

Nacionāls dienas laikraksts, kas par galveno vērtību uzskata cilvēku un tā sociālās vajadzības. Zinoši žurnālisti un eksperti piedāvā aktuālo notikumu analīzi un likumsakarības.

gadā €77.00
Abonēt
 

Vakara Ziņas

Brīvdienu žurnāls, kura oriģinālmateriāli tiek veidoti, balstoties uz kvalitatīvu, aktuālu un vispusīgu informāciju, piedāvā daudzveidīgu lasāmvielu – smeldzīgus un patiesus dzīvesstāstus, reportāžas un intervijas. Ejam ciemos pie Latvijā populāriem ļaudīm un apceļojam pasauli, iepazīstam jaunus vaļaspriekus, sekojam līdzi stila un modes jaunumiem, izzinām laba izskata noslēpumus. Izdzīvojam dažādu attiecību līkločus un mīlestības kaislības, kas aktuālas līdz pat sirmam vecumam.

gadā €29.00
Abonēt